Tüm Saç Renkleri

Tesettür Sokak Modası

Tesettürlü kadınların dışarıya çıkarken kullandığı giyim ürünlerinin hepsi sokak modası olarak geçmektedir. Buna göre tesettür sokak modasında, tunikler, İspanyol paça pantolonlar, uzun yelekler, salaş gömlekler, çan etekler ve trençkotlar sokakta en çok giyilen giyim ürünleridir.

Tesettür Sokak Kombinleri

En popüler kombinler arasında yakın renklerin kullanıldığı tunik ve kısa paça bol pantolonların yer aldığı kombinler yer almaktadır. Bu tip kombinlerde kullanılan tüm kıyafetler ton sür ton şeklinde yani aynı rengin farklı şiddetlerini taşıyacak şekilde seçilirler. Bir başka popüler kombin örneği ise kot kumaşından üretilen salaş elbiselerle yapılan kombinlerdir. Bu kombinler parlak renklere sahip trençkotlarla, çizmelerle ve büyük çantalarla oldukça şık durmaktadır.

tesettür sokak modası (3)

Sokak stili gerçekten hem çok dikkat çekici hem de ilham verici. Bizlerde bu ilham verici tarz kıyafetleri sizlerle paylaşmayı seviyoruz. Sokak stili ister tesettürlü olsun ister de tesettürsüz… Her bayanın tarzını yakalayabileceği bir stil. Tesettürlü bayanlar için şık tasarlanmış sokak modası kıyafetler gerçekten çok hoş.

tesettür sokak modası (2)
tesettür sokak modası (4)
tesettür sokak modası (5)
tesettür sokak modası (6)
tesettür sokak modası (7)
tesettür sokak modası (8)
tesettür sokak modası (9)
tesettür sokak modası (10)
tesettür sokak modası (11)
tesettür sokak modası (12)
tesettür sokak modası (13)
tesettür sokak modası (14)
tesettür sokak modası (15)
tesettür sokak modası (16)

Hamile Tesettür Sokak Modası

Hamile Tesettür giyim son yıllarda farklı kombinlerle dikkat çekiyor. Genellikle  hamile giyim için alanın ürünler fazla çeşitlilikte değil. Bu nedenle Tesettürlü kadınlar bir kaç büyük beden ile bu tarzı yakalıyor. Oluşturulan ve zaten normalde hamile giyim’de kullanılan ürünler. ( T-shirt, bluz, tunik, boyfriend gömlekler, yine maxi etekler, bir kaç büyük beden ceketler. ) kombinlenmesi ile elde edebilirsiniz.

tesettür sokak modası 1
tesettür sokak modası 2
tesettür sokak modası 3
tesettür sokak modası 4
tesettür sokak modası 5
tesettür sokak modası 6
tesettür sokak modası 7
tesettür sokak modası 8
tesettür sokak modası 9
tesettür sokak modası 10
tesettür sokak modası 11
tesettür sokak modası 12
tesettür sokak modası 13

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.

İlgili Yazılar

24 yorum

Kapanmak demek dikkat cekmemek demek degil mi? Aciklardan daha cok dikkat cekiyorsunuz. Rengarenk kiyafetler “ben buradayim” diyor. Ahireti ve atesi dusunen bunlara aldanmaz. Dine zarar veriyorsunuz.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et