Tüm Saç Renkleri

50 Yaş Üstü Kadınlar için Kombinler

Her kadın kendi fiziğine yakışanı her yaşta seçebilir Türk kadını 50 yaş üstü tercihlerini sosyal medyada paylaşırken hiç görmedim ancak yurtdışından paylaşılan 50 yaş üstü kadınların kombinlerini sizlere burada aktarmak istedim.

50 Yaş Üstü Kadınlar Nasıl Kombin Yapabilirler?

Moda ve şık giyim konusunda yaş tanımayanlar arasında 50 yaş üstü bayanlar yer almaktadır. Tüm kadınların her yaşta güzel olduğu ve önemli olanın yaşa uygun giyinmek olduğu unutulmamalıdır. Yaşı 50 olan kişilerin en doğru şekilde giyinebileceği ve yaşamlarındaki altın dönemi doğru değerlendirmeleri önerilmektedir.

50 yaş üstü kadınlar için kombinler

Tek renk kıyafetlerin üzerine renk katmak isteyen bayanlar boyunlarına farklı renklerde fular tercih edebilir. Fular içerisinde bulunan tonları bluzunuz ile eşleştirebilme imkanınızda var.

Tamamen beyaz giyinmek her ne kadar cesaret istese de çanta ve ayakkabı renginde yakın gri ve soft pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

50 yaş üstü kadınlar için kombinler 1

Diz üstünün altında ya da biraz daha üstünde olan etekler yaşınıza tam olarak uygundur ve etek tercihinde bu tarz etekleri tercih edebilirsiniz. Eteklerin üzerine tercih edeceğiniz gömlek ya da bluzu ise kemer ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Koyu kot rengi etekleri ile bir ton açık renkteki kot gömlekler ile giyerek daha zarif ve genç görünebilirsiniz. Renk uyumlarını doğru kullanarak kombinlerinizi yaşınıza en uygun şekilde yapabilirsiniz.

50 yaş üstü kadınlar için kombinler 2

50 Yaş üstü kadınlar desenden uzak mı durmalı?

Renkler ve desenlerin vücudunuzun en çok beğendiğiniz yerini ortaya çıkarmak için kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Vücudunuzda beğenmediğiniz size sıkıntı ve mutsuzluk veren bölgelerinizi ise koyu renklerle kapatmalısınız.

50 yaş üstü kadınlar için kombinler 3
@concha_disfrutasuedad instagram üzerinden kendi kombinlerini paylaşmakta. Takip edilebilir olduğunu düşünüyorum.
50 yaş üstü kadınlar için kombinler 4

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Bu mudur? Çok faydalı oldu 🙂

Cevapla

🙂 Sibel hanım biraz yetersiz kalmış konu haklısınız. Daha ayrıntılı bilgiler sunmaya çalışacağız. Sevgiler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et