Tüm Saç Renkleri

Coldaway Cold + Flu Nedir? Kullanıcı Yorumları

Mevsim geçişlerinde soğuk algınlığı, grip, kırgınlık gibi durumlar sıkça görülür. Bu gibi durumların sosyal hayatı ve iş hayatını olumsuz etkilememesi, kısa sürede atlatılabilmesi için özellikle acil servisler ve aile hekimleri tarafından sıkça reçete edilen ilaçların arasında Coldaway Cold Flu yer almaktadır.

Coldaway Etken Maddesi

Coldaway Cold Flu her bir tabletinde 200 mg İbuprofen ve 30 mg Psödoefedrin hidroklorür etken maddesi içermektedir. 

Coldaway Cold Flu Kullanım Alanları

Coldaway Cold Flu iltihap giderici etkisi ile grip, soğuk algınlığı, sinüzit gibi durumlarda ateş, kas ağrısı, baş ağrısı vb. şikayetlerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

İçerdiği Psödoefedrin etken maddesi ile hastalık durumlarında ortaya çıkan halsizlik ve yorgunluğun azaltılmasında etkilidir.

coldaway cold + flu nedir? kullanıcı yorumları 1

Muadil İlaçlar

Coldaway ile benzer etkiye sahip ilaçlar arasında Actıdem şurup, A-Ferin, Apireks, Benical, Deflu, Dolorin, Gripin Hot, Historan, Nurofen Cold gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Yan Etkiler

Ülser, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, kalp damar hastalığı olanlar; gebeliğin son 3 ayında olanlar veya emziren anneler Coldaway Cold Flu kullanmamalıdır.

Coldaway sık görülen yan etkileri sinirlilik, uykusuzluk, baş dönmesi, sersemlik, ağız kuruluğu, bulantı, kusma gibi durumlar yer almaktadır.

Anemi, huzursuzluk, baş ağrısı, görme bozukluğu, kulak çınlaması, ritim bozukluğu, göğüs ağrısı, şişkinlik, kaşıntı gibi durumlar daha seyrek görülen daha ciddi yan etkileri arasında yer almaktadır. 

Fiyat

Coldaway Cold Flu 30 tablet 1 kutu ilacın 2019 satış fiyatı 17.26 TL’dir.

Kulanıcı Yorumları

Bugün itibariyle aile hekimim sayesinde mucize ilaçlar listeme eklediğim über ilaç. hem ağrı kesici, hem ateş düşürücü, hem grip giderici, hem enfeksiyon bitirici.

https://eksisozluk.com/entry/36708803

Tüm iç organlarımı titreten, halsiz ve iştahsız bırakan bir soğuk algınlığını bir günde geçirmiş olan mucize ilaç. tavsiyem yanında ek olarak multivitamin+mineralli suda eriyen tabletlerden almanız. (ki zaten doktorunuz önerecektir bunu)

https://eksisozluk.com/entry/46218232

Hasta olacağımı hissettiğim anda aldığım harika ilaç. eğer hasta oluyorum dediğiniz anda alırsanız hemen iyileşiyorsunuz ancak iş işten geçtiyse sadece hastalığın etkilerini azaltmaya yarıyor.

Kış aylarında mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Evinizde, iş yerinizde bulunsun. Soğuk algınlığını hissettiğiniz an 2-3 gün almanız yeterli. Bende kesinlikle işe yarıyor.

Aydın N.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde stajyer doktor olarak eğitimimi tamamlamaktayım. İnsanlara her an faydalı olacak doğru bilgileri paylaşma gayreti içerisindeyim. Sağlıkla kalın...

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et