Tüm Saç Renkleri

Ece Yaşar Saç Rengi ve Modelleri

Ece yaşar Tam bir Esmer Güzeli. Esmer derken koyu saçları, yine koyu ve kalın kaşlarından bahsediyorum. Yoksa ten rengi bildiğiniz beyaz ve cilt alt tonu’da soğuk. 1994 Ankara Doğumlu olan Ece Yaşar Ankara Üniversitesin’de tiyatro okuduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında kendini göstermeye başladı ancak asıl çıkışını 2017’de yayınlanan Çukur dizisi ile yapmıştır.

Ece Yaşar diş problemeri olması ve burnunun biraz büyük olması dışında gayet güzel bir kadın. Fiziksel özellikleri de zayıf ve zarif olması nedeni ile son derece estetik olduğunu söyleyebiliriz. Popüler olan pek çok kadın dizi oyuncusuna nazaran daha doğal ve sade göründüğünü de söylemek isterim.

ece yaşar saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç Rengi koyu kahverengi olan Ece Yaşar oldukça genç yaşta olması nedeni ile de ( 25 yaşında ) doğal olarak saçlarını şu an için boyatmayı tercih etmiyor. Saç kesimi ve modelleri olarak ise uzun, salınık ve çoğu zaman düz ama bazen de hafif dalgalı saç modellerini tercih ettiğimizi söyleyebiliriz.

ece yaşar saç rengi ve modelleri 2
ece yaşar saç rengi ve modelleri 3
ece yaşar saç rengi ve modelleri 4
ece yaşar saç rengi ve modelleri 5
ece yaşar saç rengi ve modelleri 6
ece yaşar saç rengi ve modelleri 7
ece yaşar saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et