implant
Tüm Saç Renkleri

Uzun Dalgalı Saç Kesimi

Erkekler arasında yapılan bir anket çalışmasında kadınlarda uzun saçı daha çekici buldukları sonucu ortaya çıkmış. uzun ve dalgalı saçlar ise kadında daha masumiyeti ve özellikle abiye elbiseler ile  tamamlandığında  sizi daha çekici yaptığı kesin. Uzun ve dalgalı saç kesimlerinde özellikle bakır tonlar çok yakışmakta.  Bunun yanında galerimizde göreceğiniz gibi kızıl ve siyah saç renkleri de bu kesimde çok hoş durmakta. Özellikle 18-30 taş arası genç bayanlara bu kesimi şiddetle tavsiye ediyoruz.

2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri1 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri2 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri3

2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri4 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri5
2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri6 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri7 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri8 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri9 2014-uzun-sac-kesimi-ve-modelleri10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et