implant
Tüm Saç Renkleri

Uzun boylu erkek-kısa boylu kadın Ünlüler

Kısa ve uzun boy farkı sevgililer de oldukça dikkat çekicidir. Bu konuda daha çok uzun boylu erkekler venispeten çok daha kısa olan kadınların Çift olarak fotoğraflarını sizlere sunmaya çalıştım. 2019 yılı güncellemeleri ile işte bu inanılmaz boy farkı olan sevgililer. Ortalama olarak aralarında yaklaşık 50-60 cm boy farkı bulunmakta. Erkekler 1.90 ile 2.10 cm boyunda kadınlar ise 1.50 cm boylarında.

Genellikle zaten çiftlerde uzun boylu erkek ve ondan nispeten daha kısa boylu kadınlar vardır ancak bu konumuzda aralarındaki boy farkının neredeyse uçurum olduğu çiftleri ele aldık ve fotoğraflarını sizler için derledik.  Hani bayanla erkeğin arasındaki boy farkı 20 cm da olabilir ancak 30 hatta 50 cm den daha  fazla boy farkı ile mutlu olan ve beraberliğini sürdüren çiftleri görünce şaşıracaksınız.2.16 Metrelik Shaquielle O’Neal 1.57 metre boyundaki sevgilisi Nicole

Yine baskebolcu olan ve 2.06 boyundaki Kris Humphries ile evli olan 1. 57 cm’lik Kim Kardashian arasında boy farkı oldukça fazla ama onlar için hiç sorun yok.

Aşırı Uzun Erkek ve Kısa Boy Kadın Sevgililer

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Buna da göz atın: Uzun boylu erkekler – Kısa boylu Kadınlar […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et