Tüm Saç Renkleri

Yeşim Salkım Saç Rengi ve Modelleri

Şu anda 51 yaşında olan Yeşim Salkım Türk magazin tarihinin en sansasyonel kadınlarından biridir. Bir esmer güzeli olarak nitelendirebileceğimiz Yeşim salkım her zaman fit sayılabilecek bir fiziğe sahiptir aynı zamanda. Buğday tenli ve notr cilt alt tonuna sahip olan Yeşim Salkım’ın doğal saç rengi orta kahverengi olup kendisi de genellikle doğal saç tonlarını kullanmayı tercih etmektedir.

yeşim salkım saç rengi ve modelleri 1

Her zaman kalın siyah kaşları ince yüzü uzun ve simetrik yüzü ve doğal kusursuz dudakları ile güzel ve çekici bir kadın izlenimi verem Yeşim Salkım kahverengi gözleri ile de Türk kadının güzellik anlayışını yansıtmıştır.

yeşim salkım saç rengi ve modelleri 2

1968 doğumlu olan Yeşim Salkım 90’lı yıllardan bu yana farklı magazinsel konularla sürekli hatırladığımız kadın şarkıcılardan. İlk evliliğini 1988’de Mustafa İmre ile yapan ve sonrasında 4 evlilik daha yapan Yeşim Salkım’ın iki kısı bulunmaktadır. Şarkıcı olarak tanıdığımız İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu Yeşim Salkım aynı zamanda dizi ve filmlerde oyunculuk da yapmıştır.

yeşim salkım saç rengi ve modelleri 3
yeşim salkım saç rengi ve modelleri 4
yeşim salkım saç rengi ve modelleri 5
yeşim salkım saç rengi ve modelleri 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

2 yorum

boyasız göçük düzeltme  -  14 Kasım 2019 / 01:25

yıllara rağmen hiç yaşlanmamış bir kadın

Cevapla

Evet yaşlandıkça daha güzel olmu. Ama Cildine bir şey yaptırmış cildi daha çok gençleşmiş. Eskiden cildi çok kötüydü.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et