Tüm Saç Renkleri

Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri

Önceki yıllarda ünlü flört sitesi yonja’da bebek okan olarak tanınan ve 2014 yılında ameliyat geçirerek Selin Ciğerci adını alan ve sonrasında şarkıcı olan ünlü isim magazin dünyasının da en sansasyonel insanlarından birisi. Bazen bebek sarısı saç rengini de kullandığını instagram sayfasındaki paylaşımlarından görebiliyoruz.

Selin Ciğercinin erkek olduğu dönemlerde’de yüz güzelliği olarak son derece simetrik ve güzel bir yüzü olduğunu aşağıdaki fotoğraflardan görebilmekteyiz. Açık buğday tenli olan ve cilt alt tonu da sıcak olan Selin genellikle platin sarısı tonlarında açık saç renklerini kullanmayı seviyor.

selin ciğercinin erkek hali  -  bebek okan olarak televizyonlarda da görmekteyiz
Ciğercinin Erkek hali – Bebek Okan Olarak televizyonlarda da görmekteyiz
selin ciğerci saç rengi ve modelleri 3
Selin Ciğercinin klibinden

Genellikle platin – Platin sarı uzun kesim saçlar ile karşımıza çıkan Selin Ciğercinin estetik ameliyatların da etkisi ile bir erkek olarak fark edilmesinin neredeyse imkansız olduğunu söylemek mümkün. SOn derece güzel bir kadın.

selin ciğerci saç rengi ve modelleri 4
@selincigerci

Aşağıdaki fotoğraf kendisini kadın olarak gördüğümüz en güzel fotoğraflardan biri. Bazen küllü kristal platin saç renklerini de kullanmakta ve cilt tonuna göre bu saç rengi kendisine çok yakışmakta.

selin ciğerci saç rengi ve modelleri 5

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et