Tüm Saç Renkleri

Kısa Boylu ama Çekici Kadınlardan: Şenay Gürler

Son derece kısa boylu olmasına rağmen ( 1.58 cm boyunda ) son derece çekici olmayı başaran nadir kadınlarından birisi olsa gerek Şenay Gürler. Özellikle Avrupa Yakasında çekici ve güzel dergi editörü rolü ile tanıdığımız ancak oldukça uzun bir tiyatro geçimi olan Şenay 1966 Doğumlu. 54 yaşındaki Şenay son zamanlarda Televizyon projeleri yerine kızı ve torunu ile vakit geçirmeyi tercih ediyor.

Simetrik bir yüz hattına sahip, güzel yüzü dolgun hatları ile güzel Türk kadınını başarılı bir şekilde temsil ettiğini söyleyebileceğiniz Şenay Gürler Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü’nden mezun.

şenay gürler

Açık buğday tenli olan ve genellikle çikolata kahverengi saç rengini kullanan Gürler cilt alt tonunun soğuk olmasından dolayı kızıl ve barır tonlarda saç rengini de zaman zaman tercih etmektedir.

Kısa boylu kadınlar abiye seçimlerinde nelere dikkat etmeli ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Kısa boyuna rağmen giyinmesini son derece iyi bilen ( avrupa yakasında da başarılı bir tarzı vardı )Şenay Gürler gibi kısa boylu kadınların nasıl giyinmesi gerektiği ve neleri giymemesi gerektiğine dair ayrıntılı bilgilere aşağıdaki konumuzdan da ulaşabilirsiniz.

kısa boylu ama çekici kadınlardan: şenay gürler 4
kısa boylu ama çekici kadınlardan: şenay gürler 5

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et