Tüm Saç Renkleri

Siyah Doğal Saç Ombre Renkleri

Doğal saç rengi siyah ( Aslında çok koyu kahverengidir) olan pek çok bayan var. Uzun yıllar bu saç rengini kullandıktan sonra sıkıldığınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Genellikle siyah saç rengini açmak ileride doğal saç rengine dönmek istediğinizde saçlarınızı yıpratacağından çok tercih edilmez. Özellikle dip siyah saç rengini açmak zor ve çoğu zaman teknik iyi uygulanmaz ise saça sarar vericidir. Sizde saçlarınızda farklı renkler, ışıltı, ombre istiyorsanız fotoğraflarda örnek olarak verdiğim saç renklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu renkler,  genellikle 2-3 ton açık renkler biraz daha uç renkler ise 4-6 ton açık renklerdir. Nedir peki bu renkler:  Karamel, kahve köpüğü, karamel bakır, çikolata kahve, fındık kabuğu, altın sarı, Dore karamel, Dore bakır, Dore kahve gibi renklerdir.black_ombre-1 black_ombre-2 black_ombre-3 black_ombre-4

black_ombre-5 black_ombre-6
black_ombre-7 black_ombre-8 black_ombre-9 black_ombre-10 black_ombre-11 black_ombre-12
black_ombre-13 black_ombre-14

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

3 yorum

Merhaba benim saç rengi siyah daha önce açıcı kullandım uçlarına şimdi pek kalmadı kestirdim yeniden yapmak istiyorum ama bu sefer boya olarak acaba size fotoğraf atsam fikrinizi öyle soyleseniz nasıl olur?? Mail adresinizden ya da başka bi hesaptan ulaşabilir miyim?

Cevapla

[email protected] mail adresine mail atabilirsiniz. Sevgiler.

Cevapla
ceyda durmaz  -  22 Eylül 2016 / 19:32

iğrenç yanmış gibi bunlar ne böyle ya

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et