Tüm Saç Renkleri

Fatmagül Fakı Saç Rengi ve Modelleri

THY’de hastes olarak çalışırken Facebook’da Tuncay Şanlı ile tanışması ile bir anda sosyal medya ve magazin programlarının gündemine oturan sonrasında pek çok televizyon programına katılan, Adrian Lima’ya olan benzerliği ile de oldukça tanınan şimdilerde yine televizyonlarda dizi, yarışma ve magazin programlarında gördüğümüz Fatmagül’ün biraz alta eski halini de sizlere sunacağım.

Doğal saç rengi siyah olan Fatmagül saçlarını kuzguni siyah dediğimiz en koyu tonlardaki saç rengine boyamayı tercih ediyor. Beyaz ten rengine sahip olan Fatmagül’ün cilt alt sonu ise sıcak.

fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 1

Burun estetiği yaptırdığı belli olan Fatmagül’ün bir hayli zayıflamış olduğunu da görüyoruz. İlk hali çekildiğinde sanıyorum 18’li yaşlarda olan Fatmagül 1990 doğumlu yani şu anda 29 yaşında.

fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 2
fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 3

Son derece koyu bir siyah olan saç rengi kuzguni siyah saç rengine boyayan Fatmagül’ün bu saç rengi kendisini daha esmer gösterdiği için bence hiç kendisine yakışmayan ve yapay duran bir saç rengi.

fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 4
fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 5
fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 6
fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 7
fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 8
fatmagül fakı saç rengi ve modelleri 9

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et