Tüm Saç Renkleri

Gülse Birsel Saç Rengi ve Modelleri

1971 Doğumlu Gülse Birsel 1.70 boyunda ve 56 kilo olup kendisini ekranlarda gördüğümüzden bu yana fiziksel olarak bir değişiklik görmediğimiz bir gerçektetir. Saç rengi olarak 10 sene önce’de kısa ve küllü sarı ( Saç diplerinde küllü kumral, kendi doğal saç rengini ) ve saç uçlarında da 8.1 Loreal Koyu küllü sarı saç rengini kullanmaktadır.

Jet sosyete adlı dizide ise Gizem özpamuk karakteri ile canlandırdığı peruklarda 5.62 Loreal kızıl saç boyası’na yakın bir kızıl saç rengi ile elde edebilirsiniz. Loreal saç renkleri kataloğundan ilgili saç boyalarına ve kutudaki saç renklerine bakabilirsiniz.

gülse birsel saç rengi ve modelleri 1
gülse birsel saç rengi ve modelleri 2
gülse birsel saç rengi ve modelleri 3
gülse birsel saç rengi ve modelleri 4
gülse birsel saç rengi ve modelleri 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et