Tüm Saç Renkleri

Tuğba Yurt Saç Rengi ve Modelleri

Tuğba Yurt yeni neslin en güzel şarkıcılarından birisi. Hem sesinin rengi hem de doğal gözelliği ile bir adım öne çıkan Tuğba hem güzel hem de çekici bir kadın. 1987 Belçika doğumlu olan ve 1.63 boyunda 50 kilo olan oldukça minyon bir kadın Tuğba. Çikolata kahverengi duz üsün kalın telli son derece güzel saçları ve kalın ama seyrek kaşları ile de göz dolduran doğal bir güzelliğinin olduğunu söyleyebiliriz.

tuğba yurt saç rengi ve modelleri 2

Avrupalı olmasını giyim tarzına ve moda stiline de yansıtan Tuğba Yurt Açık buğday tenli ve cilt alt tonu da sıcak. Bu nedenle daha soğuk saç renkleri ( küllü kahve gibi ) kendisine çok daha fazla yakışmakta.

tuğba yurt saç rengi

Saç Kesim Modelleri

Orta uzunlukta çikolata kahverengi saçları tercih eden Tuğba yurt daha çok omuzlarına kadar düşen kısalıkta orta uzunlukta düz ve salınık saç stilini kullanmayı tercih ediyor. Ancak bana göre saçlarının hafif dalgalı olduğu saçlar yüzünü daha dolgun gösterdiği için kendisine daha çok kadınsılık vermekte.

tuğba yurt saç rengi ve modelleri 3
@tugbayurt
tuğba yurt saç rengi ve modelleri 4
tuğba yurt saç rengi ve modelleri 5
tuğba yurt saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et