Tüm Saç Renkleri

Truvakar Kol Nedir?

truvakar kol nedir? 1Dirsek ve bilek arasi  bir giysi kol uzunluğudur, kolun bir bütün olarak ele aldığımızda 1/3’ü kadar uzunlukta olan kol boyudur ve genellikle bluzlar’da kullanılır. Tam olarak kısa ya da uzun denilemeyen ortada kalmış bu kol boyu zaman zaman  koleksiyolnarda yerini alır.

Truvakar Kol nerelerde kullanılır

Elbise, Ceket, ve sıklıkla Bluzlarda kullanılan Truvakar kol modeli omuzdan başlayıp dirsek altında bitecek şekilde hazırlanmıştır.

“travakar ispanyol kol” ise omuzdan dirsek üstüne kadar kolu saracak şekilde kumaş gelir, dirseğin hemen üzerinden dirsek altına kadar da üçgen biçiminde bir kumaş sarkar.

Genellikle Bahar kombinlerinde elbise ve bluzlarda kullanılır altına etek daha çok yakışmakta ve çarpıcı canlı renkler ile sade düz kesim hoş durabilmektedir.

Sıklıkla gömlek ve bluz modellerinde gördüğümüz bu stil kıyafetleri  sizlere bakimlikadin.net sitesinde  örnek ve farklı modeller ile sunmaya devam ediyoruz.

 

truvakar kol nedir? 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et