Tüm Saç Renkleri

Boyfriend Ceket Nedir?

boyfriend ceket nedir? 1BoyFriend Özellikle maskülen tarzın önde gelen kıyafetlerinden biridir. Özellikle 2010 yılında tüm Avrupa gelişen bir eğilim ile Oversized giyim trendi ( Büyük boy ) Özellikle Boyfriend Ceketler’de çok ilgi gördü. Erkek Arkadaşının ceketi olarak Türkçeye çevirebilieceğimi bu tarz ceketler bedeninden 1-3 size daha büyük ceketlerin kombinlerde kullanılması ve oldukça da beğenilmesi ise yaygınlaştır.  Bu tarz ceketler  2018 yılında trend olan Oversized modası için de (büyük beden ) en çok kullanılan modellerden bir tanesi olmaya devam edecektir.

Ancak Boyfriend Ceket’lere sadece Büyük beden ceket demek yanlış bir tabir olacaktır. Zira bu tarz ceketler’de tıpkı erkek ceketlerinde olduğu gibi iki yanında da kapaklı cepler vardır ve yine erkek ceketlerinde sıklıkla bulunan iç astarın renkli oluşu bu tarz ceketlerde de vardır. Son derece rahat olan Boyfriend Ceket modelleri aslında kadınların erkek tarzını fimenen’leştirmesi ile ortaya çıkar.

Neden Boyfriend Ceket kullanılır ve nasıl kombinlenir?

Boyfriend ceket modası biraz da erkeksi özellikler ile kadınsılığı bir araya getirmek istemesi ve  bunu modaya yansıtmaları ile doğmuştur. Kim bilir belki de böylesi bir erkeksi hava kadınları daha farklı bir tarzda ve çekici göstermektedir. Genellikle kısa paçalı denim kotlar giyilen bu tarz kombinlerde spor ve şıklığı bir arada tutmak amaçlanmıştır.

boyfriend ceket nedir? 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et