Tüm Saç Renkleri

Sigaret Pantolon Nedir?

sigaret pantolon nedir? 1Sigaret diğer bir adı ile Cigarette 1800’lü yıllarda moda dünyasına girmiş 1950’li yıllarda Marilyn Monreo  tarafından daha sonra da Audrey Hepburn tarafından kullanılmaya ve böylece zaman zaman tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlayan bir moda trendine dönüşmüştür.

Sigarette Pantolonlar Dar kesim ve paçaları ayak bileği hizasını geçmeyen dolayısı ile ayak bileklerini açıkta bırakan ve kumaş pantolonlar için kullanılan bir stildir. Bunun kot ve denim ( jeans) için kullanılan modellerine skinny adı verilir.

Sigaret Pantolonlar nasıl kullanılır – Giyilir

Sigaret pantolonlar genellikle iş kıyafeti olarak bayanlar tarafından kullanılır. Gömlek ve kazak işe çok rahat kombine edilebilen bu pantolonlar yine oxford ayakkabılar, stiletto ayakkabılar ile çok şık kullanılabilir. Tabi bu pantolonları kullanabilmek için fiziksel olarak da uygun olmak gereklidir zira ince bacaklar ile daha şık kullanılır zira bacakları ön plana çıkaran bir tarzdır.

1990’larda ise moda dünyasında yine ünlü Top Modeller Kate Moss ve Siena Miller gibi ünlü isimler bu tarzı sürekli kullanılmaya başlayan bir stile çevirmişlerdir. Günümüzde özellikle yaz ve bahar aylarında sokak stiller modellerinde sıklıkla bu Sigaret Pantolon modellerini görmekteyiz.sigaret pantolon nedir? 2 sigaret pantolon nedir? 3

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et