Tüm Saç Renkleri

Terapix Jel ve Ağrıya Olan Etkisi Kullanıcı Yorumları

Terapix Jel, açık sarı renge sahip bir çeşit jeldir. Özellikle kas ve eklem ağrılarına karşı kullanılan bu jel, eczanelerden ve internetten kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ortalama satış fiyatı 15.25 TL olan bu jelin özellikle sporcuların evlerinde mutlaka olması gerekmektedir.

Kullanıcı yorumları: Ben daha çok diz ağrısı nedeni ile tavsiye üzerine deneğimde çok etkili olmadığını gördüm. Ancak eşimin boyun tutulmasında oldukça iyi sonuçlar aldığını belirtmekte yarar var.

Etken Maddesi

Piroksikam ana etken maddesini her gramında 5 mg kadar rastlayabiliriz. Non-steroid antiinflamatuvar ilaç grubunda yer alan bu jelin içerisinde ayrıca etil alkol, propilen glikol, benzil alkol, hidroksietil selüloz gibi maddeler yan etken madde görevinde bulunmaktadır.

Etkileri

Birçok alanda kullanılabilen bu jelin en önemli kullanım alanı şişen vücut bölgeleridir. Özellikle eklem bölgelerinin travma sonucunda şişmesinde kullanılmaktadır. Spor yaralanmalarında, kas ve eklem ağrılarında, yumuşak doku iltihaplarında ve kireçlenme tedavisinde de kullanılabilmektedir.

terapix jel ve ağrıya olan etkisi kullanıcı yorumları 1

Yan Etkileri

⦁ Nefes almada güçlük yaşanması
⦁ Ateş
⦁ Ağız, yüz ve boğaz bölgesinde şişlik
⦁ Aniden başlayan gürültülü soluk alıp verme
⦁ Tüm vücut düzeyinde deri döküntüsü ve kaşıntı

Jel Muadili

Terapix jelin muadili olarak kabul edilen 3 farklı ürün bulunmaktadır. Bunlar:

⦁ Felden jel
⦁ Dolgit krem
⦁ Hirudoid forte jel

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim, Özellikle sağlık alanında özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktayım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et