Tüm Saç Renkleri

Sofistike Giyim Nedir? Örnek Giyim tarzları

Trendlerin değil, hayal gücünün peşinden gidenlerin benimsediği bir giyim tarzı olan sofistike giyim; son günlerde git gide popüler bir hal alarak, modanın tüm tabularını yerle bir ediyor. Belli başlı kuralları olmayan ve adeta karmaşıklıktan beslenen bu tarz; bireylerin kendi zevk ve stillerinin dışa vurumuna olanak sağlar. Farklı ve cüretkâr olmaktan çekinmeyen, iddialı bir giyimdir.

sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 1
kaynak: instagram

Nasıl Sofistike Giyinilir?

Böyle giyinmek için satın almanız gereken ya da dikkat etmeniz gereken herhangi bir unsur bulunmuyor. Dinlemeniz gereken tek şey; canınızın ne istediği! Klasik-spor sentezleri, oversize kesimler, büyük desenler, kat kat kumaşlar… İsterseniz tek, isterseniz hepsini bir arada kullanın. Sofistike giyimde herhangi bir renk, desen ya da kumaş sınırlaması yoktur; her şey, her şeyle kombinlenebilir!

sofistike giyim elbise örnek
Sofistike Giyim Elbise örnek
sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 2

Sofistike Giyim Tarzı İçin Örnek Kombinler

Sofistike aslında bir yaşam biçiminin ürünüdür ve bu tarzda giyinmek için uzun zamandır kıyafetlerinizi koleksiyon yapar gibi oluşturmanız gerekecektir. Çünkü bu tarza sahip çok fazla kıyafet markaların koleksiyonlarında çıkmaz. Genellikle şifon, sıra dışı, kalıplara sığmayan elbiseler, şapkalar bu tarzın en büyük temsilcileridir.

sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 3

Bu giyim tarzında çekici giyinmek, retro ve bohem tarzdan esinlenmek ve fransız giyim stiline yakın dantel detaylı elbiseleri tercih etmek oldukça önemlidir.

sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 4
sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 5
sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 6
sofistike giyim nedir? örnek giyim tarzları 7
Retro sofistike örnek

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et