Tüm Saç Renkleri

Sezgi Sena Akay Saç Rengi ve Modelleri

Sezgi Sena Akay evlendikten sonra soy ismini’de değiştirip Hasoğlu soy ismini aldı. Emir Hasoğlu ile 05.04.2019 ‘de evlenen ve şu anda 6 aylık hamile olan Sezgi Sena yakın zamanda bir bebek dünyaya getirecek.

1.81 boyunda son derece uzun boylu ince ve zarif bir fiziğe sahip olan Sezgi Manken ve dizi oyuncusu olmasına rağmen fazla magazin gündeminde olmayan bir kadın. Aşağıdaki fotoğraflar’da ( ki bunlar kendi resmi instagram adresinde paylaştıkları ) Görebileceğiniz gibi doğal bir güzelliği bulunan Sezgi Sena kusursuz bir yüz simetrisine sahip. Yeşil gözler, dolgun ve kusursuz dudaklar, kalın ve gür kaşlar.

Aşağıdaki saç rengi bebek sarısı saç rengi ve bu saç rengini nasıl elde edebileceğinizi ilgili konumuzdan bakabilirsiniz.

sezgi sena akay saç rengi

Doğal saç rengi aslında açık kumral olmasına rağmen sanki doğal açık küllü sarı saç renge sahipmiş gibi görünen ( ki bu saç rengi kendisine inanılmaz yakışıyor ) Sezgi’nin açık buğday ten rengi ve sıcak bir cilt alt tonu bulunmakta.

sezgi sena akay saç rengi ve modelleri 2
sezgi sena akay saç rengi ve modelleri 3

Estetiksiz Güzel

2 gün önce gazetelere açıklama yapan ve hiç bir yerinde estetik olmadığını da belirten Sezgi Sena Akay’ın gerçekten doğal ve kusursuz bir yüz simetrisinin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

sezgi sena akay saç rengi ve modelleri 4
sezgi sena akay saç rengi ve modelleri 5
sezgi sena akay saç rengi ve modelleri 6

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et