Tüm Saç Renkleri

Küllü Röfle Renkleri ve Modelleri

Röfle   ‘yi çok sıklıkla yapmamanızı tavsiye ettikten sonra küllü tonlarda uygulanan röfle modellerini sizlere sunmak istiyorum. Son yıllarda küllü renkler moda, röfle için de artık çok açık civciv sarıları, platin renkler fazla yapay göründüğünden daha doğal olabilecek küllü sarı, küllü karamel, küllü kahve tonları kullanılır oldu. İşte örnekler.
ash-blode-1 ash-blode-4 ash-blode-15 ash-blode-46

ash-blode-10006 ash-blode-10025
ash-blode-10031 ash-blode-10033 ash-blode-10071

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Ben bu renge hastayım ama boyama denemem tam bir fiyasko oldu saçlarım yandı belimin altına kadar saçlarım var ve bob kesim yapalım uzadıkça keselim düzelir yavaş yavaş diyor kuaför zaten benim saçım yavaş uzuyor yandı iyice yavaş olucak bu sebeple herkese sordum söylenen herşeyi denedim ama en sonunda canım arkadaşım doğal olan bir keratin bulmuş patentli olanından aldık saçlarım düzeldi düzgün bir şekilde boyattım artık boya yaptırmadan öncede kullanıyorum ki saçlarım güçlü ve sağlıklı olsun ve sorun yaşamıyım diye kullanmaya başladıktan sonra hiç sorun yaşamadım hiç bu yüzden yazmak istedim bu renge benim gibi hayran olan ama yanma korkusu ile yapamayan varsa diye.

Cevapla
Özlemmm  -  6 Ocak 2019 / 09:54

Ah bende hastayım bu renge inşaAllah tutturabilirim çok seviyorum

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et