Tüm Saç Renkleri

Dünden Bugüne Beren Saat’in Değişimi

2008 yıllarında parlayan şöhreti Aşkı Memnu dizisinin sona ermesi ile adeta yok olan Beren Saat 2020’de Atiye dizisi ile istediği başarıyı elde edemedi. Fiziksel olarak neredeyse hiç değişmeyen Beren’nin oyunculuğunun biraz daha oturduğunu görmek mümkün. Ancak daha sessiz bir şekilde duruyor gibi gelmiyor mu size de..

Oynadığı karakterlerle özellikle ” Aşk-ı Memnu ” dizisindeki ” Bihter ” karakteriyle büyük bir ilgi toplayan bu oyunculuğunun yanı sıra kıyafetleriyle de gündemde. Çocuksu yüzünü çok güzel bir şekilde kullanabilen güzel oyuncu giyim tarzıyla da hayranlarını etkilemeyi başarıyor.

2020’de Beren Saat

Zaten minyon ve estetik bir yüz hattına sahip olan Beren aradan geçen 10 senenin sonunda neredeyse hiç değişmemiş gibi karşımıza çıktı. Sadece bebeksi yüz hatlarının biraz daha keskinleştiğini görüyoruz.

dünden bugüne beren saat'in değişimi 1
dünden bugüne beren saat'in değişimi 2
dünden bugüne beren saat'in değişimi 3

2008’De Beren Saat

Aşkı Memnu dizisi ile adeta bir ikon haline gelen ancak dizinin son bulması ve Kenan Doğulu ile evlenmesinin ardından sessizliğe gömülüp adeta unutulan Beren’nin 2020’de Atiye dizisi ile tekrar dizi setlerine dönmesi pek konuşulsa da eski başarısını yakalayamadı.

dünden bugüne beren saat'in değişimi 4
dünden bugüne beren saat'in değişimi 5
dünden bugüne beren saat'in değişimi 6

Oynadığı dizileri tekrar hatırlayacak olursak: Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Avrupa Yakası,Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne ve 2020’de Atiye.

Beren Saat Stili

Bugüne kadar ki stilleri son derece kadınsı tek renk klasik kesimli parçalar öne çıkıyor. Beren Saat’in saçlarını doğal dalgalı ve açık bırakmak favorisi. Özellikle koyu göz makyajını sıkça tercih ediyor ve bu ona çok yakışıyor. Çoğu zaman doğal halleriyle karşımıza çıkan  Beren saat gecelerde ve davetler de bir o kadar şık. Aslında her hali ona çok yakışıyor. Yeni dizisi İntikam ile de yine aynı stili devam ettireceğinin sinyallerini verdi.

beren-saat-stili-6
beren-saat-stili-5
beren-saat-stili-42
beren-saat-stili-41
beren-saat-stili-40
beren-saat-stili-4
beren-saat-stili-33
beren-saat-stili-32
beren-saat-stili-31
beren-saat-stili-30
beren-saat-stili-3
beren-saat-stili-27
beren-saat-stili-25
beren-saat-stili-24
beren-saat-stili-23
beren-saat-stili-22
beren-saat-stili-2
beren-saat-stili-17
beren-saat-stili-16
beren-saat-stili-15
beren-saat-stili-14
beren-saat-stili-13
beren-saat-stili-12
beren-saat-stili-11
beren-saat-stili-10
beren-saat-stili-1
beren-saat-stili-
beren-saat-stili-
beren-saat-stili-9
beren-saat-stili-7

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

6 yorum

berenim yine her zamanki gibi

Cevapla
aleyna  -  8 Ocak 2012 / 20:31

süperrrrrrrr dünya güzeli bir kadın beren saat

Cevapla
songül şahinkaya  -  2 Mayıs 2012 / 09:30

yaa insanbu kadar saf duru güzel olurmu süpersin

Cevapla

Ya.insan.bukadarmı.güzel,doğal.olur.Benimde.kızım.olucak.hamileyim.adınıda.beren.koyucam.inşallah.seninki.gibi.GÜZEL,DOĞAL,ENDAMLI.olur.tek.istediğim.bu…………BERENİM

Cevapla

i love you beren saat ما ایرانیا عاشق برن ساعتیممم بوسسس جیگر خوش تیپ

Cevapla

ben beren saat in ne kadar büyük bir hayranıyım bilemezsiniz bir gün seninle konuşcağımı umuyorum umarım bu dileğim gerçekleşir beren senin kadar güzel olmak benim çok büyük bir dileğimmmmmmmmmmmm :))

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et