Tüm Saç Renkleri

Eylül Öztürk Saç Rengi ve Modelleri

Sosyal medya’da Memeli Mestan Adı ile Vine videoları ile 2012 yılında tanınmaya başlayan Eylül Öztürk 5-10 saniyelik kısa komik video skeçleri ile ünlenmiştir. Sonrasında reklam filmleri, Televizyon yarışmaları, Televizyon’da filmler ile birlikte en son şarkıcılık alanında da son derece başarılı olan Eylük Öztürk’ün bu başarınını tamamen kendi sağladığını söylemek gerekir.

Beyaz be Soğuk tenli olan Eylül Öztürk 1986 doğumlu yani 33 yaşındadır. Eylül bana göre son derece doğal bir güzelliğe sahip olan bir kadın. Ancak Tek sorununu kendisini yaşlı gösteren, cilt sorunu, gözlerindeki kırışıklıklar (sanıyorum gözlerini fazlaca kısıyor ) ve yüzünün biraz fazla uzun olması gösterilebilir.

eylül öztürk saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç renginin de koyu kahverengi olduğunu söyleyelim. Üstteki fotoğrafta bilerek mi böyle bir makyaj yapıp fotoğrafı çekildi bilmiyorum ama en az 45-50 yaşlarında bir kadın gibi göründüğünü de söylemekte yarar var. Demek ki neymiş; Gözlerdeki kırışıklıklar insanı gerçekten bir hayli yaşlı gösterebiliyormuş.

eylül öztürk saç rengi ve modelleri 2
eylül öztürk saç rengi ve modelleri 3
eylül öztürk saç rengi ve modelleri 4

Önceleri genellikle uzun ve koyu kahverengi saçları ile karışımıza çıkan Eylül Öztürk şimdilerde kısa saçları tercih ediyor. Ancak yüzünün de uzun olması nedeni ile kısa saç kesiminin kendisine yakışmadığını da belirtmekte fayda var.

eylül öztürk saç rengi ve modelleri 5
eylül öztürk saç rengi ve modelleri 6
eylül öztürk saç rengi ve modelleri 7
eylül öztürk saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et