Tüm Saç Renkleri

Flormar Omlashes High Definition Maskara

Benim gibi rimelsiz sokağa çıkmam diyenlerdenseniz geniş bir mascara bilginiz olmalı. Flormar Omlashes High Definition Maskara benim kullandığım 16’ncı maskara ürünü. Evet tek tek hepsini saydım çünkü bu işi bir takıntı haline getirmiş olabilirim.

Hacim veren, kıvıran çeşit çeşit maskara var. Flormar markasının OMLashes maskara serisi farklı ihtiyaçlar ile bize istediklerimizi sağlıyor gibi.

Flormar Omlashes High Definition Maskara belirgin, hacimli ve kıvrık kirpikler yaratmak için kullanılabilecek en uygun fiyatlara sahip ürünlerden.

Yalnız ikinci katı sürünce biraz fazla topaklaşma yapıyor. Yoğun bir maskara. Ayrıca kirpiklerin arkasına da (göz kapağına) çok az bulaşma yapıyor. Dikkatli kullanımla güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

flormar omlashes high definition maskara
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Olumlu özelliklerinden birisi : Kirpikleri birbirine yapıştırmadan ayırıp uzatıyor. Plastik fırça seviyorsanız bence denemelisiniz. Fırçanın yapısı itibariyle kirpiklerinizi daha da belirginleştiriyor uzun kısmıyla da uzatıp volüm veriyor.

Ürünü Flormar mağazalarında ve diğer web sitelerinden satın alabilirsiniz. Fiyatı 27 tl ( google alışveriş )

flormar omlashes high definition maskara 1
Flormar Maskara
flormar maskara
Flormar Maskara

Flormar’ın kullandığım diğer makyaj ürünlerini ilgili kategorimizden takip edebilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et