implant
Tüm Saç Renkleri

Seda Sayan Saç Rengi ve Modelleri

Seda Sayanın saç rengini çok uzun yıllardır sarı tonlarında biliriz. Bundan 10 sene önce kadar platin sarı saç rengi ile ilgi odağı olan Seda Zaman zaman saç renginin tonunu bebek sarısı, buz beyazı, civciv sarısı gibi renklerde yapmaktadır. Saç kesiminde omuzlarına kadar uzanan düz saç modellerini tercih eden Seda Sayan saç uçlarına da genellikle hafif dalgalar yapmaktadır.

Platin sarısı saç rengi hakkında detaylı bilgiye aşağıda paylaştığımız görseller ile ulaşabilirsiniz. Ancak kısaca burada da saç boyalarından bahsedelim. En başarılı Platin saç Boya markasının İgora Royal olduğunu söyleyebilirim. Zaten bu saç boyası Profesyonel kullanım içindir.

Türkiye’de yıllar önce civciv sarısı sonrasında bebek sarısı ve giderek artan açıklıkta platin sarısını tercih etmek. Seda o kadar beyaz bir cilt tonu tercih ediyor ki fotoğraflarda yüzü görünmüyor bile o da sanıyorum ki bu durumun farkında instagram hesabında fotoğraf yerine genellikle video paylaşmayı tercih ediyor.

implant

Çok çok Açık Sarı Dore No. 02 saç boyası ile bu saç rengini elde edebilirsiniz.

Saç Modelleri

Seda Sayanın genel olarak saç kesimlerinin son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak çok uzun yıllardır platin tonlarında saç boyayan Seda’nın saçlarında da açılmalar ve kırıklıklar olduğunu görmek mümkün.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et