Tüm Saç Renkleri

Seda Güven Saç Rengi ve Modelleri

Evet Türkiye’nin en güzel kadınlarından birisi Seda Güven. Yüzü gerçekten etkileyici bir karakteristik yapıya sahip. Yüzü estetik oranlar açısından son derece güzel yüzü v-üçgen dediğimiz en estetikli yüz hatlarına sahip. Gözleri büyük ve dikkat çekici. Kaşları kalın doğal ve gür. Ancak burnu estetikli.

Öncesinde Keremcem ile evli olan ve bir sene evli kaldıktan sonra boşanan ve ardından da Ali Güzel ile evlelen Seda Güven 1984 doğumlu 36 yaşında Aslan burcu ve 1.73 boyunda.

Ten rengi olarak açık buğday bir ten rengine ve cilt alt tonu olarak da soğuk bir rengi olan Seda Güven’nin ten rengine uygun olarak genellikle sıcak saç renklerini yani kızıl saç rengi tonlarını kullandığını görüyoruz.

Mesela aşağıdaki saç rengi kahverengi saç üzerine Böğürtlen Kızılı:6.88

seda güven saç rengi ve modelleri 3
seda güven saç rengi ve modelleri 5

Saç Kesimi ve Saç Modeli

Aşağıda küt saç kesimi görmekteyiz. Yüzü uzun ve sivri bir çenesi var. Genellikle kısa ve küt saç kesimini tercih eden seda bu tercihinde zaman zaman başarılı. Zira saç kesimi küt ve dolgun görünümlü olmalı ki yüzü çok uzun görünmesin.

seda güven saç rengi ve modelleri 6
seda güven saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et