Tüm Saç Renkleri

Pelin Öztekin Obezite’den Fit ve Güzel bir vücuda dönüşümü

Nil’in bir şarkısı vardı Pelin adında. Sanıyorum Pelin Öztekin’de bu şarkı daki karakter kadar dikkat çekici bir kadın. Çok güzel hareketler’in şişko kız olarak tanımıştık onu. O zamanlar obezite sorunları olan Pelin Öztekin’in 2015 yılında 153 kilo olmuşken ve kiloları ciddi sağlık sorunlarına neden olurken mide küçültme ameliyatı olduğunu hatırlatım.

Sonrasında fazla kilolarından kurtulduktan sonra deri sarkmaları ve vücudundaki deformasyon nedeni ile de bir kaç estetik ameliyat geçiren Pelin öztekin’in şu anki hali ise aşağıda.

Kilolu iken bile güzel bir kadın olduğunu bildiğimiz Rasim Öztekin’in kızı Pelin’nin kilo verdikten sonra yüz hatları ortaya çıkmış gözlerinin güzelliği daha da belirginleşmişti.

Kaşları çok güzel, yeşil gözleri çok güzel, yüz şekli v üçgen ve yüzü de çok güze. Açık buğday tenli notr tonlarında bir cilt alt tonu olan Pekin kilolu olduğu dönemlerde kendi doğal saç rengi olan kahverengi , günümüzde ise karamel ve sarı tonlarında saç renkleri kullanmayı tercih etmekte.

Yüz şeklinize göre nasıl bir saç kesimi ve modelini tercih edebileceğinizi aşağıdaki konumuzdan ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz.

pelin öztekin obezite'den fit ve güzel bir vücuda dönüşümü 3
pelin öztekin obezite'den fit ve güzel bir vücuda dönüşümü 4
pelin öztekin obezite'den fit ve güzel bir vücuda dönüşümü 5
pelin öztekin obezite'den fit ve güzel bir vücuda dönüşümü 6
pelin öztekin obezite'den fit ve güzel bir vücuda dönüşümü 7

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et