Tüm Saç Renkleri

Saç Boyası Karışımları – Resimli Örnekler

Son Güncellemeler

Saç rengini tutturmak veya istenen rengi yakalamak her zaman kolay olmuyor. Bu konuda kuaförlükte kullandığım saç boyası karışımlarını sizlere de aktaracağım. Böylece saç boyası karışımları ile istediğiniz saç rengi tonunun rengini kendiniz de elde edebileceksiniz.

Bu içerikte sarı, kumral, kızıl, bakır, karamel, platin, kahverengi ve tonlarında hemen hemen her renk için saç boya karışımlarının formullerini sizlere aktarmaya çalışacağım. Bazı püf noktalar var ve saç boyası karışımları yaparken dikkat etmeniz gerekenler var bunların hepsini aktaracağım.

Resimli Saç Boyası Karışımları

Saç Boyası Karışımları - Resimli Örnekler
Bakır kumral Saç Rengi Karışımı

Neden Saç Boyalarını Karıştırmalıyız

Evde saç boya renklerinin tonunu karıştırarak istenilen derinlikte ve ışıltılı renk geçişleri elde edebilirsiniz. Her şeyden önce, saç renklerini karıştırarak daha kişisel bir görünüm elde edersiniz. Renkleri karıştırmak, saçlarınızda size farklı renk tonları verir.

Saç boyaları çok sayıda rengin tonlarını kullanıcılara sunduğu için boyama işlemlerinde istenen sonuca ulaşmak da oldukça kolay olabiliyor. Bu noktada önemli olan hangi renklerin bir arada kullanılacağına iyi karar vermek. Aksi halde sonuç büyük bir hayal kırıklığı da olabilir.

Saç Boyası Karışımları
İgora Atek Kızılı Sombre Bakır

Saç Boyalarını Karıştırırken Dikkat edilmesi gerekenler

1- Saç boyası tonu olarak birbirinden zıt renklerden kaçının.

2- Başarılı sonuçlar elde etmek için birbirini tamamlayan tonlar seçmelisiniz.

3-Siyah ve sarı renkleri kullanmaktan kaçınmalısınız.  Çünkü ikisi de iyi karışmayan çok baskın renklerdir. 

4- Saç rengi tonlarını karıştırırken, bunları temiz bir kaseye dökmeli ve saça uygulamadan önce iyice karıştırdıklarından emin olmalısınız. Karışık rengi Aktivatör şişesine geri verebilir veya saç rengini doğrudan kaseden renk tonu fırçasıyla uygulayabilirsiniz.

5- Saç boyası renklerini karıştırdığınızda sonucun ne olacağını görmek için önce saçınızın bir tutamını boyayarak deneme yapmanız hayal kırıklıklarının önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Önemli: En iyi sonucu almak için, saçınızı boyadıktan sonra 24 saat boyunca yıkamayın.

Sarı Tonlardaki Saç Boyalarını Karıştırmak

Örnek olarak vediğim saç boyası Naturigin 11.0 ile 11.2’dir Bu tonlar ve alt tonlarını karıştırarak daha derin ve özel sarı saç renkleri elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki çalışmada küllü sarıdan altın sarıya geçiş var bu saç geçişini yakalamanız için saç uçlarına geçişte balyaj tekniğini kullanmanız ve omre geçişi elde etmeniz gerekiyor

Bebek Sarısı Saç Rengi Karışımı

Önemli: Eğer sarı saç boyalarını karıştırmak istiyorsanız: 2 farklı seviyedeki sarı saç boyasını karıştırırken, daha yüksek seviye renk ışıltı sağlar, daha düşük seviye cilalılığı önlemek için derinlemesine yardımcı olur.

Rresimdeki saç boyası karışımları İgora Royal 9.55 %20 + 91/2.0

Karamel Saç Renkleri Tonu

Karamel saç boyaları var ancak fotoğraflarda gördüğünüz geçişli ve derinlik saç boyalarını sadece bu saç boyalarını kullanarak elde edemezsiniz o nedenle ışıltı istiyorsanız krepe balyaj tekniği kullanmanız gerekebilir. Farklı Karamel saç rengi tonları elde etmeniz için bir kaç formül.

Örneğin aşağıdaki ren tonuna yakın bir saç rengi elde etmek için

Neva Color Markasının %40 Altın Karamel (7.334) + %60 Küllü Kumral (7.1) Saç boyalarını karıştırmanız gerekecektir. Neva Color Saç Boya Kataloğuna bakmanızda fayda var.

Karamel tonlarında saç renkleri için bal köpüğü ile karamel tonlarını karıştırmak özellikle açık renkteki saçlar için güzel sonuç veriyor. Elbette saçın zemin rengi çok koyu ise sonuç daha koyu olacağı için açma işlemi yapmak gerekebilir.

Karamel tonlarında bir karışım yapmak isteyenler Colorix boyasının 7 numarası ile 8.1 rengini karıştırıp nefis bir renk elde edebilirler.

Kumral Saç Boyası Karışımları

Koyu kumral veya esmer bayanlara en çok yakışan renk karışımlarının bronz kahve ile kahve köpüğü renginin karışımı diyebiliriz. Aynı zamanda kızıl ve kahve tonlarını karıştırmak da emer bayanlar için tercih edilebilir.

Kumral saç renkleri boyaları karıştırırken her zaman küllü boya numarası olan 0.1 tonlarını kullanmanız gerekir, sarı tonlarına yakın olması için 7.1 daha koyu kumral tonları için 5.1 tonları ile kahverengi saç boyalarını karıştırabilirsiniz.

Kahverengi Saç Boyası Karışımları

Bayanların en çok karıştırdığı renkler içinde Loreal badem kahvesi rengi ile Palette markasının altın kahvesi bulunuyor. Bu karışımla kumral tonlarını sevenler için gayet güzel bir renk tonu elde etmek mümkün. Sarışın bayanlar biraz değişiklik istediklerinde Koleston’un altın sarısı rengi ile açık doğal sarısını karıştırabilirler.

Örneğin kahverengi ile kızıl saç boyasını karıştırarak derin ve özel saç renkleri elde edebilirsiniz.

Naturigin 4.6 ve 7.55 Gibi. Naturigin saç boyası kataloğu‘na bakmanızda fayda var.

Kızıl Ve Bakır saç Boyası Karışımları

Ashlee Simpson’ın bu harika bakır kızıl saç rengini hangi boyalar ile elde edeceğinizi aslında buradaki konumuzda anlattık. Ancak boya karışımı ile elde edileni burada da tekrarlayalım.

Daha koyu saçlar için: L’Oréal Majirouge 7.40 Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası ve L’Oréal Oksidan Krem 30 Volüm %9 ‘luk oksidan krem Kullanabilirsiniz.

Yapmamanız Gerekenler

1- Siyah ve sarı saç boyalarını birlikte karıştırmayın.

2- İki farklı boya markasını karıştırabilirsiniz ancak içeriklerindeki amonyak kullanımına dikkat edin.

3- Boyaların iyice karıştığına dikkat edin

4- Sarı ile bakır tonlarını karıştırmayın.

Yazar

Maya

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

176 yorum

Popüler Yorumlar

Betül hanım saçlarınızı açmadan açık boyalarla kızıllık elde edersiniz oksidan zaten saçlarınızı açıyor turunculaşır. Ama şaresi yok değil.

Yoruma git

Merhabalar Hülya hanım yanlış yaptığınız bir şey yok Majirel beyeazları kapatmak için kullanılabilecek en iyi boyaların başında geliyor. Belki dipleri daha küllü tonlarda tercih ederseniz beyazları kapatmakta daha başarılı olabilirsiniz. Sevgiler.

Yoruma git

Tuğçe Merhaba;Oksidan vol. Söyler misin? hangi marka boyadan kaç numara kullandın. Şu an saçların 8.3 tonlarında mı?

Yoruma git

Tüm Yorumlar

Merhaba
Ben saçlarımı kumral-kızıl arası bir renge boyatmak istiyorum. (Örn; Melis Sezen) Orijinal saç rengim orta kumral diye geçiyor, uçlara doğru açılıyor. Şuan saçımda boya yok ama önceki saç renginden kalan açıcı kalıntısı var. Yani saç uçlarım karamel renginde. Bu rengi evde elde edebilir miyim? Elde edebilirsem hangi renklere sağlayabilirim? Yoksa kuaförde oluşturulabileck bir renk mi yardımcı olursanız çok sevinirim 😊

Cevapla

Evde elde edebilirsiniz. Bu konuyu bakımlı kadında saç boyası numarası ile birlikte anlattığımızı hatırlıyorum. Sevgileri.
https://www.bakimlikadin.net/2019/08/05/melis-sezen-sac-rengi-ve-modelleri/

Cevapla

Yenimi buğday tenli 4 hafta önce saçını aşk alevine boyadım beğenmedim çikolata kave boyasam tutarmı birde saclarımın üst kısımları açıldı alt kısımları koyu kızıl ne yapmalıyım teşekür ederim

Cevapla

Tenim yalnış olmuş ışıltılı kave de olurmu

Cevapla

Merhaba, kelimeleriniz biraz yanlış olduğundan tam anlamadım ama kızıl renkten çikolata kahverengiye geçiş sağlayamazsınız.

Cevapla
Nilgün  -  23 Ocak 2020 / 23:36

Merhaba benim eskiden saçım siayhdi sora koyu karamele boyadım saçım kızıl tonlarında oldu bende şimdi koyu, orta kumral istiyorum acaba hangi rengi kullanırsam isdediğim sonucu alırım yada hangi renkleri karıştırırsam koyu, orta kumral renk elde ederim yardım ederseniz sevinirim?

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  24 Ocak 2020 / 22:54

Merhabalar, saçlarınızda şuan kızıllıklar bulunduğu için kumral tonlarına boyamadan önce bir miktar açılması gerekir. Yani orial ile boyanın akıtılması lazım, aksi halde rengin altından yıkadıkça kızıllıklar ortaya çıkacaktır. Konuya ilişkin yazılarımız vardır okuyabilirsiniz..Küllü Kumral Saç Rengi Tonları – Boyaları ve Evde Boyama Rehberi

Cevapla

Koyu kumral ile acik kahve karistirilir mı nasıl bir renk ortaya çıkar

Cevapla

Emine hanım burada önemli olan sizin saç renginiz ( boyalı mı – doğal mı ) bunlar önemli olan yoksa ikisini karıştırıp platin bir saç rengine boyasanız açık küllü kahve rengi ortaya çıkar.

Cevapla

Merhaba lar ben esmer tenli siyah saçlı bir bayanım Jennifer Lopez saç rengi olan kahve tonlarında bir saçım olsun cok istiyorum bunun için hangi boyaları kullanmalıyım çok teşekkür ederim 🙏

Cevapla

Merhaba Jennifer Lopez saç rengi konumuzda hangi saç rengini beğendiğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim. https://www.bakimlikadin.net/2018/01/13/jennifer-lopez-sac-rengi/

Cevapla
Guzide  -  13 Ocak 2020 / 20:47

Saclarim siyah beyazlarim cok 5.00 ile 6.1 karistirip turuncu azaltici boya ve silver boyadan az eklersem koyu kullu kumral elde eder miyim ??

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  14 Ocak 2020 / 22:15

Merhabalar, saçlarınız siyah bu yüzden koyu kumralı kolaylıkla tutturabilirsiniz. 6.1 boyayı %20lik en düşük seviye oksidanla karıştırıp uygulayabilirsiniz. Birkaç boyamada tam rengi elde edebilirsiniz beyazlarınız da tam anlamıyla kapanmış olur. Sevgiler

Cevapla

Neva color 8.0 ile 9.0 karıştirirsam nasıl bir renk elde edebilirim acaba

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  24 Ocak 2020 / 22:45

Merhaba 8.0 ile 9.0 karıştırırsanız karamel tonlarında bir renk elde edersiniz. Açık renk saçlarda daha sarıya yakın bir ton ortaya çıkacaktır.

Cevapla

Sacim koyu kumral gizemli kahveye cewirmek icin ewde ne yapabilirim

Cevapla

Müge Merhaba hangi saç markasının hangi numaralı saç boyasındaki rengi istiyorsun. Yada bana bakımlı kadından beğendiğin saç rengi fotoğrafını atarsan nasıl boyaman gerektiğini anlatabilirim.

Cevapla

Merhaba acaba ilk baştaki resimdeki yani mavi gözlü bayanın olduğu resim de .Acaba saç dipleri ne renk ve bakır saç renginden o renge dönüş olur mu?Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Cevapla

Merhaba ilksen Hanım; Bahsettiğiniz kadının dip saç rengi doğal bir sarışın olduğu için koyu sarı küllü sarı gibi duruyor çünkü saçları doğal olarak öyle çıkıyor. Saçlarınızın açık kumral yada açık kahve rengi olduğunu varsayarsak saçlarınızı Loreal 8.10 parlak sarıya boyadığınızda bu şekilde bir saç rengi elde etmiş olursunuz. Loreal’in saç boya katoloğundan bu saç rengini görebilirsiniz.
https://www.bakimlikadin.net/2019/05/16/loreal-sac-boyalari-ve-renk-katalogu/

Cevapla

Merhaba saçlarım koyu kumral boyalı hem kül hemde altın yansıma istiyorum, 7.1 ile 7.3 karıştırırsam nasıl olur ?

Cevapla

Mrblar benim saçım bakırdı çikolata kahve boya aldım 6.7 ama şöyle bir durum oldu diplerin acık uc kısımları yanı alt kısımlar daha koyu iki renk gibi bunu kapatmam İcin bana boya önerirmisiniz
ben fındık kabuğu ve kahve tonunu karıstırma yo düşünüyorum bu iki renk gitsin diye sizin öneriz ne olur acaba yardımcı olun lütfen

Cevapla

Meltem hanım merhabalar; Saçınıza cila yaparak aynı renge kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Cila yaparken profesyoenl saç boyası kullanmanızı öneririm etkisi çok daha güçlü. Örneğin Wella Perfect koleston ya da İgora royal. Bu saç rengi için 4.77 Koleston espresso Kullanabilirsiniz.

Cevapla

Merhaba saçım 4 yıldır ombreli olarak kullanıyorum dıplerr çıkolata kahveydi.. En son kuaföre dip boyası için gittim ve diplerim şu anda koyu kumral oldu biraz aşagısı çıkolata kahve ve uçlar sarı kuaförün gazabına ugradıom yanı ve şimdi diplerim nasıl çıkolata kahve yapabilirim yada dıplerimi nasıl tek renk yapabilirim

Cevapla

merhaba sacimi actirdim platine kacar tarzda beyaz gti gibi duruyor duan ben bu sacimi hangi renkle yada boya karistirirsam normal dogal bi sari istiyorum nasil elde ederim dorelik olabilir azda olsa yardimci olursaniz cok sevinirim cunku su 6 aydir kuaforler yonundenn cok magdur oldum

Cevapla

Meryem hanım merhabalar;
Saçlarınızı kuaförünüz zaten küllü platin rengine kadar açtığından dolayı saçlarınızda açıcı kullanamazsınız. Doğal bir sarı istiyorsanız boyayacağınız saç renginiz örneğin loreal 10 numara ( açık sarı bile olsa saçlarında küllü tonlar olacaktır. Açıkçası bundan rahatsız olacağınızı da düşünmüyorum çünkü oldukça doğal duracağına emin olabilirsiniz. Loreal’in saç boya katoluğunda güzel sarı tonları var o konumuza da bakabilirsiniz. https://www.bakimlikadin.net/2019/05/16/loreal-sac-boyalari-ve-renk-katalogu/

Cevapla

Saçın kullu acik sari yaptım ombre kuaförde Su an dore turuncu gibi nasıl gönderirim acaba

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  11 Aralık 2019 / 16:56

Merhabalar, saçlarınızda boyanın akmasından kaynaklı turunculaşmalar olmuş. Bunun için aralıklarla saça cila işlemi uygulanması gerekir.Cila nasıl yapılır konumuza göz atabilirsiniz. Saç Cilası Nedir Nasıl Uygulanır?

Cevapla
Safiye  -  4 Ocak 2020 / 19:50

Saçımı loreal casting serisi krem karamelle boyadım 2 defa ama istediğim rengi elde edemedim internette gördüğüm daha açıktı benim biraz daha koyu bir renk oldu bu renkle hangi rengi karıştırabilirim rengin biraz daha açık olması için

Cevapla

Merhabalar benim elimde palette kaşmir kumral 6-4 sac boyası var paylaşmış oldugunuz ikinci fotoğraftaki (karamel tonları) saç rengini veya ona yakın tonlarda renk elde etmek için hangi renk boya ile karistirmam gerekir. Saçlarım boya rengini hemen alan yapidadir

Cevapla

Saçıma 7 numara ve 9 numarayı karıştırdım zemin aynı olsun diye ama ben bebeksi sarı seviyorum nasil yapa bilirim

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  7 Aralık 2019 / 15:46

Merhabalar Demet Hanım, elinizdeki boya 6.4 tonlarında yani orta kumral diyebiliriz.Karamel tonlarına ulaşmak için 8.7- 7.8 gibi kullanmanız gerekir. Saç zemininiz çok açık renk olmalı ki bu rengi tutturabilin. Şayet saçınız koyuysa açma işlemi gerekebilir. Bu da tecrübesiz birinin yapabileceği bir uygulama değildir.

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  7 Aralık 2019 / 15:52

Merhaba Şule Hanım, 7 ve 9 numarayı karıştırırsanız karamel tonlarında bir renk elde edersiniz. Bebek sarısı dediğiniz saç rengi 8.1-9.1-10.1 gibi numaralarla elde edilebilir. Eğer dip rengi olarak soruyorsanız bu tonları kullanmalısınız, aksi halde saçta kızıllaşmalar meydana gelebilir.

Cevapla

Merhaba
Mor ile küllü sarı 9.1i karıştırmak istiyorum . Hüsrana uğrarmıyım acil yazın lütfen

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  24 Ocak 2020 / 22:47

Merhabalar, mor saç boyasını daha soluk bir tona getirmek için küllü sarı kullanmak istiyorsunuz sanırım.Mor oldukça koyu bir renk olduğu için değişik bir sonuç beklemeyin, bu tarz zor renklerde kuaför desteği almanızı öneririz.

Cevapla

Küllü kumral ve yoğun kızıl karıştırırsam nasıl bir renk elde ederim

Cevapla
Güzellik Deniz'de  -  14 Şubat 2020 / 22:55

Merhaba, küllü renklerle kızıl tonlarını karıştırırsanız yine kızıl bir ton elde edersiniz. Kızıl renkler daha baskındır bu yüzden küllü kumralın hiçbir etkisi olmayacaktır, sadece rengi bir tık koyulaştırır. Sevgiler..

Cevapla

Saçlarım şarap kızılı fakat kızıl ile mor karıştırmak istiyorum nasıl olur

Cevapla
Muzeyyen  -  8 Nisan 2020 / 00:53

Merhabalar benim sacim suan ombre fakat diplerim cok gelmis ve saclarim maalesef siyah dip rengimi boyle acik kahve istiyorum acaba kumral ve sari tonlarini karistirsam elde edebilir miyim yani acici kullanmadan diplerimi nasil acik kahve yapabilirim simdiden tskler.

Cevapla

Merhaba saçlarını açmadan ombre saçını tek renge getirmen mümkün değil. Şu işlemi uygulayabilirsin.
https://www.bakimlikadin.net/2019/05/21/video-platin-sari-dip-boyasi-uygulamasi/

Cevapla

Merhaba 😊ben saçımı kestane kızılına boyamak istiyorum ama aradım bulamadım bende sadece koyu kestane aldım nasıl el’de edebilirım kızıl kestanesin

Cevapla

Merhaba, Beniim saçımda suan ombre var. Dİp rengim koyu küllü kumral ombrelerimse soguk sarı küllü sarı cilayla elde ediyoruz. size sorum su ben sacımı kahve bakır istiyorum. nasıl elde edebilirim?

Cevapla

Yada 2.fotoda gösterdiğiniz rengi nasıl elde edebilirim?

Cevapla

Merhaba ben palette 7 ve 8 karıştırmak istiyorum şuan saçım 7 den biraz açık ton

Cevapla

Selamlar sorunuzu tam olarak anlamadım.

Cevapla

Merhabalar Müge ben bir sorum olacaktı saçlarımı blondor açıcıyla açtım 1hafta sonra tütüncülük olduğu için tekrar aynı açıcıyla açtım sonra gene 1hafta sonra ıgora royal in 10.1 (1 tüp)ile 9,5-1 (yarım tüp)ve nohut tanesi kadar 0.22 tütüncülük giderici koyup boyadım bunun üzerine cila yapmak istiyorum sizce nasıl yapmalıyım teşekkür ediyorum 🙋‍♀️

Cevapla

Merhalar Müge hanım oksida terciğinizi vol tercihiniz sanırım %30’du bu nedenle turunculuk yaşamış olabilirsiniz. Cila içi yapmanız gerekenleri anlatıyorum;
Igora Royal Highlifts 12-2 Özel Açıcı Küllü saç boyasından %30 kadar boya.. Boyanın linkini verdim:
Sorasında bu boyanon 5 katı kadar oksidan ( 30 vol ) karıştırıp 30 dk bekletiyorsunuz. Sonuçları paylaşın lütfen. Sevgiler.
https://www.google.com/search?q=Igora+Royal+Highlifts+12-2+%C3%96zel+A%C3%A7%C4%B1c%C4%B1+K%C3%BCll%C3%BC&sxsrf=ALeKk01NlTUyEjsqm-uNLMICmn-xnLOEsg:1587198077652&source=lnms&tbm=shop&sa=X&ved=2ahUKEwjJ4-zMxfHoAhXDwsQBHQpDDnIQ_AUoAnoECAwQBA&biw=1366&bih=608

Cevapla

Merhaba ben palettenin 7.1 küllü kumrala boyuyordum saçimi diplerdeki beyazlarimdan dolayı koyu kumrala boyadim koyu oldugu icin sonra küllü kumrala boyadım şimdi diplerim açık uç kısımları koyu oluyor ne yapmam gerekli aslında saçımı küllü gri kumral istiyorum ne tür bir işlem önerirsiniz bu arada koyu buğday tenliyim

Cevapla

Merhabalar elif, istediğin saç rengini anlamadım. Örnek foto linki atar mısın.

Cevapla

https://hizliresim.com/oIdW9b
https://hizliresim.com/LNv9Te
Bunlar yada Bunlara Yakın Yardımınız İçinde Teşekkür Ederim 🙂
Boya Alacağım Ona Göre Sizden Haber Bekliyorum

merhaba 2-3 nohut tanesi boyutunda İgora Royal Mix 0.22 Turuncu Azaltıcı saç boyası ile birlikte igora 7.1 kullanırsanız bu saç renklerini elde edersiniz.

Merhabalar ben Müge saçıma dediğiniz gibi cilamı yaptım çok güzel oldu tabi biraz açık oldu evdekiler çok begenmesede ben begendim fotoğraf koyup göstermek istedim ama beceremedim birdahaki sefere sitenizde 9-3 altın sarısı DİE bir fotoğraf var onu boyamak istiyorum ıgora royaldede 9-3 diyemi alayım teşekkür ediyorum sevgiler

Cevapla

Merhabalar Müge hanım, Beğenmiş olmanıza sevindim. Sitede yer alan konunun altına hangi fotoğraf olduğunu belirtirseniz hangi saç boyası kullanmanız gerektiğini belirtebilirim. Sevgiler…

Cevapla
Rüveyla  -  27 Nisan 2020 / 22:28

Mrb benım saclarım sarı fakat dorelıkler var. 9.1tonların da suan sacım ve çok çiğ bır rengi war suan… Küllü bır sarı renk istiyorum hangi boyayı kullanmam gerekiyor yada hangi boyaları karıştırmam gerek

Cevapla

Rüveyla Selamlar. Saçlarına cila yaparak dorelikten kurtulabilirsin. Öncelikle şu konumuzu okuyun.
https://www.bakimlikadin.net/2019/08/03/sac-cilasi-nedir-nasil-uygulanir/
Cila yaparken Igora Royal Highlifts 12-2 Özel Açıcı Küllü saç boyasından %30 kadar boya. ( Yukarıda boyanın linki de var)
Sorasında bu boyanın 5 katı kadar oksidan ( 30 vol ) karıştırıp 30 dk bekletiniz.

Cevapla

merhaba benim saçlarım şu anda siyah fakat değiştirmek istiyorum kızıl ve kestane renk boyayı karıştırıp uygulasam tutar mı kızıl ağırlıklı olsun istiyorum istediğim sonuca ulaşırmıyım (bu arada saçlarımda beyazlarımda var ön kısımlarda)teşekkürler

Cevapla

Merhaba Ulaşacağınızı sanmıyorum. Saçlarınız çok çabuk akacak ve istemediğiniz bir saç boyası renk karışımı elde etmiş olacaksınız.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et