Tüm Saç Renkleri

Jülide Ateş Saç Rengi ve Modelleri

Yıllarca Ntv’de haber sunuculuğu yapan ve sonrasında kendi isteği ile istifa eden ekranlerın güzel ve karizmatik sunucularından Jülide Ateş in 50 yaşına geldiği çok da inanılası bir gerçek değil. 1971 Elazığ doğumlu Julide Ateş gündeme son olarak 2001 yılında evlendiği 19 sene evli kaldığı Emre İskeçeli ile boşanması ile gündeme geldi. Çiftin bir erkek çocuğu olduğunu da hatırlatalım.

1.62 boyunda 60 kilo Jülide Ateş, beyaz tenli ve cilt alt tonu da notr. Genellikle kahverengi tonlarda saçlarını boyayan Julide’nin doğal saç renginin de orta kahverengi olduğunu belirtmekte yarar var. Bu tarz kahverengi saç boyaları ve tonlarını aşağıdaki konudan ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz.

jülide ateş saç rengi ve modelleri 2

Bir kadına zayıf olmak gerçekten çok yakışıyor. Hele bir de ortalama uzunlukta ise. Abiye elbise giyimleri, tarzı ve güzelliği ile benim en beğendiğim orta yaş üstü kadınların başında geliyor.

Abiye elbise tarzlarımız için abiye elbise modellerimize göz atabilirsiniz.

jülide ateş saç rengi ve modelleri 3
jülide ateş saç rengi ve modelleri 4
jülide ateş saç rengi ve modelleri 5
jülide ateş saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et