Tüm Saç Renkleri

Gamze Topuz Saç Rengi ve Modelleri

1983  ( 36 yaşında ) Doğumlu olan Gamze Topuz  Geçtiğimiz senelerde yine tv Dizi ıyuncusu olan Kocası  Ümit Kantarcılar’dan ayrılmışlardır.  Eski eşinden bir kızı vardır.

2019’da Gamzenin daha güzel bir yüzü olduğunu düğüyorum. Cilt alt tonu soğuk olduğu için kendisine sıcak saç renkleri, karamel hatta bakır tonları çok yakışacaktir ki kendisi de genellikle kıvırcık bukleli ışıltılı karamel saç renklerini tercih ediyor.

gamze topuz saç rengi ve modelleri 1

Gamze Güzel ve zarif fiziğini babasının yarış atlarında 6 yaşından beri binicilik yapmasına bağlıdır. Tv dünyasına ise aslında yarışmalarda sunuculuk yaparak başlamıştır.

gamze topuz saç rengi ve modelleri 2

Gamze Topuz Saç Rengi

Tem rengi buğday Cilt alt tonu soğuk olan Gamzeye Kahverengi saç üzerine karamel saç rengi ışıltı katmak son derece yakışıyor.

Gamze Topuz’un güzel ve çekici olmasında gür, uzun, kıvırcık bukle bukle saçlarının çok etkisi vardır. Kahverengi ve bazen çikolata kahvesi olan saçlarını nadir de olsa zaman zaman uçlarına krape balyaj uygulaması ile açtırmaktadır ki bu saç rengi de kendisine çok yakışmaktadır.

gamze topuz saç rengi ve modelleri 3
gamze topuz saç rengi ve modelleri 4

2010 yılında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışma programında sunuculuk deneyimi ile başlamıştır. Sonrasında Tv dizi sektöründe 2004 yılında En iyi arkadaşım ile başlamış son olarak 2015 yılında evli ve öfkeli 2016 yılında Hayat bazen tatlıdır  dizileri ile devam etmiş son olarak 2018 yılında avlu dizisinde kendisini göstermiştir.

gamze topuz saç rengi ve modelleri 5

Doğum Tarihi: 8 Ekim 1983
Nereli: Adana
Burcu: Terazi
Kilosu: 60
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Siyah
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Bilgi Üniversitesi TV Gazetecilik Bölümü mezunu. 

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et