implant
Tüm Saç Renkleri

Duygu Köseoğlu Saç Rengi ve Modelleri

Duygu Köseoğlu Profesyonel Youtuber olarak sanıyorum tanımlanabilir. Youtube’de özellikle çok küçük yaştaki kızların ( 6-14 ) yaş izlediği ve yine youtube kanalında saçma sapan videolar çeken ama yine de fazlasıyla takip edilen bir kadın Duygu. Duygu en son olarak Ekşi sözlükte ‘de fazlasıyla eleştiri alan şarkısı ile de gündeme gelmişti. Gerçekten sesinin çok kötü olduğunu daha doğrusu şarkı söylemeyi bilmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Duygu’nun saç rengine geline. Garip bir şekilde Aysu Kayacıya benzeyen Duygu Köseoğlu’nun saçlarını uzun yıllardan bu yana sarı saç rengine boyadığını görebiliyoruz. Genellikle sarı, platin sarı, bebek sarısı ve küllü platin sarı gibi saç renklerine saçlarını boyatmakta.

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesimi olarak da genellikle omuzlarına ve göğüslerine kadar düzen orta uzunlukta saç kesimleri kullanmakta. Saçlarını sürekli sarı ve açık sarı gibi saç renklerine boyattığı için saçlarının yıpranmış ve ince telli olduğunu da belirtelim.

implant

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et