implant
Tüm Saç Renkleri

Nur Fettahoğlu Saç Rengi ve Modelleri

Nur Fettahoğlu Bakır ve kızıl saç rengini Türkiye’de en güzel taşıyan kadınlardan bir tanesi. 1980 doğumlu 39 yaşındaki Nur Spikerlik yaptığı ve Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan rolünde daha doğal kahverengi saçları tercih ediyordu. Yaşlandıkça daha ince bir yapıya kavuşan yüz hatları ile son derece zarif ve güzel görünen bir kadın Nur. Bence 40’lı yaşlarda çilek sarısı ve Tarçın bakırı saç rengi ile gerçek saç rengini de buldu.

Cil tonu beyaz olan Nur’un kaşlarına dikkat ettiğinizde her saç renginde kaş rengini de aynı tonlara boyadığını görebilirsiniz. Bu da saçlarının uyumunu arttırmakta ve etkisini de çarpıcı bir hale getirmektedir.

2019’da Loreal Sıcak Bakır Kahve 6.45 ‘ü kullanan Nur Fettahoğlu bu saç rengi açıldığında ise çilek sarısı saç rengine doğru bir ton değişimi göstermektedir.

implant

Çilek sarısı saç renginin nasıl elde edildiğine dair bilgiler için aşağıdaki görseli tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki saç rengi ise çilek sarısına ile birlikte Loreal Altın Açık Kahve 6,32 saç boyası karıştırılarak elde edilmiştir.

Aşağıdaki saç rengi ise küllü koyu sarı saç rengidir. ve kendisine yine oldukça yakıştığını söyleyebiliriz.

Saç Modelleri ve Kesimi

Genellikle uzun göğüslerine kadar düşen saç kesimlerini tercih eden Nur topuz ve örgülü saç modelleri kullanmayı da oldukça seviyor.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et