Tüm Saç Renkleri

Şebnem Ferah Saçları – Tarzı ve Kıyafetleri

Türk Rock müziğin en önde gelen kadın seslerinden olan Şebnem Ferah özellikle 2000 yıllarında son derece popüler olan şarkıları ile aynı tarzı benimseyen genç kızların da idolü olmuş bir sanatçıdır. 1972 doğumlu 47 yaşında genel Şebnem Ferah hala zaman zaman aynı canlı performansı aynı tutku ve kusursuz performansla seyircilerine sunmaya devam etmektedir.

Kendisi her ne kadar rock müziğin sigeleri halinde olsa da konser salonlarında giydiği siyah avangart kıyafetleri günlük hayatında pek tercih etmez. Boyu oldukça kısa ( 1.55 boyunda ) olması ile birlikte konserlerde 10-20 cm topuklu botlar ile kendisini gördüğümüzü de söylemek gerekir.

şebnem ferah

Kendi tarzını yansıtan en belki de en önemli aksesuarlarının ise dövmeleri olduğunu söyleyebiliriz.

şebnem ferah saçları - tarzı ve kıyafetleri 4

Saçlarına gelince beyaz ten rengi soğuk hatta soluk bir cilt alt tonu olan Şebnem genellikle ilk yıllarda siyah kuzguni saç rengi kullanıyordu.

İlerleyen yaşlarda kendisini daha sıcak tonlarda gösterecek böğürtlen kızılı gibi saç renklerini de kullanmaya özen gösterdiğini görüyoruz.

Siyah saç rengi modellerimize buradan bakabilirsiniz.

şebnem ferah saçları - tarzı ve kıyafetleri 5
şebnem ferah saçları - tarzı ve kıyafetleri 7
şebnem ferah saçları - tarzı ve kıyafetleri 8

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et