implant
Tüm Saç Renkleri

Cansu Tosun Saç Rengi ve Modelleri

Cansu Tosun kalın telli gür saçları ve tamamen doğal koyu kahverengi saçları ile dikkat çeken bir dizi oyuncusu. Saç rengi olarak diplerde koyu kahverengi ve uçlarda güneşten doğal olarak açılmış orta-açık kahverengi saç rengi ile tamamen kendi saç rengini kullanmakta. Saç

Saç Modelleri

Genellikle beline kadar uzun düz saç kesimlerini tercih eden Cansu Tosun zaman zaman ıslak saç stilleri ile de arkadan toplanan güzel saç modellerini kullanıyor. Gerçekten çok sağlıklı ve güzel saçları olan Cansu özellikle de saçları ile dikkat çeken bir oyuncu.

Burada ise kıvırcık ve çikolata kahverengi’ye boyanmış saç rengini görüyoruz.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et