Tüm Saç Renkleri

Seda Bakan Erel Saç Rengi ve Modelleri

Zaman zaman dekolteli kıyafetleri instagram hikayelerinde paylaştığı bebek emzirme fotoğrafları ile gündeme gelen dizi oyuncusu Seda Bakan Erel özellikle kült bir dizi olarak bilinen Behzat Ç dizisi ile tanınmaya başlanmış ve Kardeş Payı  dizisindeki başarısı ile de oldukça başarılı bulunmaya başlanmıştır.

1985 istanbul doğumlu Seda Bakan uzun sayılabilecek bir boyda 1.71 boyunda ince yapılı olan (57 kilodur ) Seda 2014 yılından beri ise caz sanatçısı Ali Erel ile evlidir.

Açık buğday tenli olan Seda Bakan Erel ‘in doğal saç rengi açık kahverengi olup uzun gür ve dalgalı bir saç yapısına sahiptir. Cilt alt tonu notr olan Seda genellikle doğal saç rengi üzerine sombre uygulayarak hafif ışıltılı bir saç rengi kullanmayı seviyor.

seda bakan erel saç rengi ve modelleri 2
seda bakan erel saç rengi ve modelleri 3
seda bakan erel saç rengi ve modelleri 4

dalgalı saç yapısının kendisine yakıştığını söyleyebiliriz. Uzun ve tamamen doğal saçları genellikle sırtına kadar uzanmakta.

seda bakan erel saç rengi ve modelleri 6
seda bakan erel saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et