Tüm Saç Renkleri

Hande Subaşı Saç Rengi ve Modelleri

Handenin doğal saç rengi kahverengi. Özellikle koyu çikolata kahvesi saç rengi ona çok yakışıyor. Bunda gözlerinin mavi olmasının da etkisi büyük. 2019’da saçlarını farklı saç renklerinde boyayan Hande kahve – bakır , Dore Karamel Ombre ve bazen de saçlarına ışıltı atmayı tercih ediyor.

hande subaşı saç rengi ve modelleri 1

Beyaz tenli Hande Kahverengi saçlarının perçem saç uçlarına kızıl yansımalar kullandığı saç rengi.

hande subaşı saç rengi ve modelleri 2
hande subaşı saç rengi ve modelleri 3

Doğal saçlara hafif ışıltılar eklemek Brushlight tekniği ile oldukça kolay. Aşağıdaki görselden ayrıntılı anlatıma ulaşabilirsiniz.

hande subaşı saç rengi ve modelleri 4

Saç Modelleri

Topuz yaptığı saçlarda perçem kullanmayı seven Handenin yüz hatları fazla sivri. Elmacık kemikleri çökük bu nedenle bu saç modelini tercih ettiğinde daha dikkatimiz daha çok göz bölgesine odaklanıyor.

hande subaşı saç rengi ve modelleri 5

Küt kesim kısa saçlar ve dalgalar bence kendisine en çok yakışan saç modeli. Hem çok zayıf ve çökük olan yüzünü toparlıyor hem de kendisini daha daha dolgun bir yüz ifadesi veriyor.

hande subaşı saç rengi ve modelleri 6
hande subaşı saç rengi ve modelleri 7
hande subaşı saç rengi ve modelleri 8
hande subaşı saç rengi ve modelleri 9
hande subaşı saç rengi ve modelleri 10
hande subaşı saç rengi ve modelleri 11
hande-subasi-4
hande-subasi-5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et