Tüm Saç Renkleri

Türkü Turan Saç Rengi ve Modelleri

Orta kahverengi saç rengi olan oyuncunun bazen saçlarını küllü açık kahverengi bazen de koyu çikolata kahverengisi renginde görüyoruz.
Beyaz tenli olan Türkü’nün kaş rengi siyah, hafif çekik ve koyu kahverengi gözleri var. Saçları genellikle uzun ve düz bırakıyor doğal saç rengi ise orta kahverengi.

2019 Saçları

2019 Saç trendi olan kısa küt kesim kahküllü saç modeli ile sanki çok daha güzel görünen Türkü bu sayede çok daha genç ve dikkat çekici görünüyor.

türkü turan saç rengi ve modelleri 1
türkü turan saç rengi ve modelleri 2
türkü turan saç rengi ve modelleri 3
türkü turan saç rengi ve modelleri 4

Dizi oyuncusu ve şarkıcı olan Türkü Turan’da doğal saç rengini tercih eden ünlülerden. O da diğer pek çok Türk kızı gibi uzun ve salınık saç modellerini tercih ediyor.

türkü turan saç rengi ve modelleri 5

Saç Modelleri

Turku Turan  1985 Muğla doğumlu dizi ve film oyuncusu aynı zamanda popüşer bir şarkıcı. Doğal görünümü çok hoş, saçlarını boyadığına dair bir fotoğraf da görmedim. Olduğu zaman burada paylaşırım.

turku-turan-1
turku-turan-2
turku-turan-3
turku-turan-4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et