Tüm Saç Renkleri

Hande Soral Saç Rengi ve Modelleri

Hande Soral 10 yıllık değişimi ile şaşırtmaya devam ediyor. Genellikle kendi doğal saç rengi olan koyu kahverengi saç rengini tercih eden Hande zaman zaman kızıl saç tonları da kullanmakta. Saç modelleri ve kullandığı saç renklerini aşağıda derledim.

hande soral saç rengi ve modelleri 1

2019 Saç Rengi

Tıpkı kardeşi Bensu Soral Gibi son derece güzel olan Hande Soral koyu Kahverengi gözleri, yine koyu kahverengi doğal saç rengi ve Açık tenli cilt tonu ile genellikle kahverengi saç tonlarını kullanmayı tercih ediyor.

Hande Soral Twitter adresi : https://twitter.com/hndsrl

hande soral saç rengi ve modelleri 2

Kızıl saçları ile yüzünün daha sıcak bir tonda olmasını Sağlayan hande’nin bu sa rengi Loreal 5.62 Kızıl kahve saç rengi ile elde edilebilir. Özellikle saçlarınız da koyu kahverengi ise aşağıdaki gibi bir saç rengi elde edeceksiniz.

hande soral saç rengi ve modelleri 3
hande soral saç rengi ve modelleri 4
hande soral saç rengi ve modelleri 5

2 Şubat 1987 Bursa doğumlu güzel oyuncu Hande Soral,  Alev Alev dizisinde ki Ümran rolü ile hatırlanmaktadır. İlk olarak 2008 yılında Komedi Dükkanı’nda gördüğümüz güzel oyuncu daha sonra Küçük Kadınlar, Bir Günah Gibi dizilerinde oynamıştı. Bir dönem sevgilisi Okan Yalabık ile aşk yaşamıştı. Şu günlerde ise ismi aynı dizide rol aldığı Berk Oktay ile anılıyor.

Saç Modelleri

hande soral saç rengi ve modelleri 6
hande soral saç rengi ve modelleri 7
hande soral saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et