Tüm Saç Renkleri

Bahar Şahin Saç Rengi ve Modelleri

Bahar Şahin 22 yaşında olmasına rağmen çok genç yaşlarda saçlarını boyamayı tercih eden kızlardan. Bahar buğday tenli ve soğuk bir alt tonu var bu nedenle de saçlarını genellikle karamel saç rengine boyuyor. Bu şekilde saç rengi ile ten rengi notr oluyor ve daha güzel görünmesini sağlıyor.

bahar şahin saç rengi ve modelleri 1

Bahar gerçekten güzel bir kadın, youtube videolarında işveli , cilveli hallerini ufak şımarıklıklarını da görmek mümkün. Bu tarzına sinir olan da çok fazla genç var hayran olanda.

Aşağıdaki saç rengi ise Loreal 5.32 Çikolatalı Kahve saç boyası ile rahatlıkla elde edebilirsiniz.

bahar şahin saç rengi ve modelleri 2
bahar şahin saç rengi ve modelleri 3

Gençler arasında oldukça popüler olan Bahar Şahin 1997 doğumlu ve henüz çok genç olmasına rağmen Televizyon dizileri ile adını duyurup geniş bir hayran kitlesine ulaştı bile.

bahar şahin saç rengi ve modelleri 4

Saç Kesimi ve Saç Modelleri

Bahar Şahin tıpkı diğer pek çok genç kız gibi uzun saç kesimi ile ve saçlarını ön planda tuttuğu makyaj ve giyim stili ile kendi tarzını oluşturuyor. Düz zaman zaman dalgalı saçları hafif arkadan doplamayı seviyor.

bahar şahin saç rengi ve modelleri 5
bahar şahin saç rengi ve modelleri 6
bahar şahin saç rengi ve modelleri 7
bahar şahin saç rengi ve modelleri 8
bahar şahin saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et