Tüm Saç Renkleri

Esra Erol Saç Rengi ve Modeli

Hafta içi sunduğu evlilik programlarıyla sabah kuşağının vazgeçilmez sunucusu olan Esra Erol, sempatik tavırlarından, güzelliğine, makyajına ve saçlarına kadar adından sıkça söz ettirmektedir. Yüzüne çok yakışan saç rengi ve modelleri ile de adından söz ettiren Esra Erol Saç Rengi ve modellerini sizler için derledik.

2019

Esra Erol son bir kaç senedir Röfle gibi duran ancak saç diplerini doğal renginde yani koyu kumral olarak bırakıp saç uçlarını 9.1 saç boyasına kadar açtığı Açık Küllü sarı saç rengini kullanmaktadır.

esra erol saç rengi ve modeli 1
esra erol saç rengi ve modeli 2
esra erol saç rengi ve modeli 3
esra erol saç rengi ve modeli 4

2018-2010 Senesi arasındaki saç renklerini aşağıda görebilirsiniz.

esra erol saç rengi ve modeli 5

Esra Erol Saç Renkleri

Ekranların sevilen ve beğenilen ismi Esra Erol sık sık saç rengini değiştirmekte ve saç rengi olarak da kahverenginin tonlarını tercih etmektedir. Kahverengi saç renklerini çok iyi taşıyan Esra Erol tatlı kahve, küllü kahve, kızıl kahverengi, çikolata kahve, karamel kahve ve bal köpüğü kahve gibi kahvenin birçok tonunu deneyip, seçtiği her rengi kendine yakıştırdığı için oldukça ilgi toplamaktadır. Doğal saç rengi orta kahverengi olan Esra Erol 2015 yılında saçlarını bal köpüğü rengine boyamış ve hayranlarını bu saç rengi ile de etkilemeyi başarmıştır.Yine 2016 yılında saçlarını sarıya boyatarak bu rengi de kendine yakıştırmayı başarmıştır.

esra erol saç rengi ve modeli 6
esra erol saç rengi ve modeli 7
esra erol saç rengi ve modeli 8
esra erol saç rengi ve modeli 9
esra erol saç rengi ve modeli 10
esra erol saç rengi ve modeli 11

Esra Erol Saç Modelleri

Yaptığı izdivaç programları kadar saç rengi ve saç stilleri ile de takip edilip, çok konuşulan Esra Erol’un pek çok saç modelini kullandığı görülmüştür. Esra Erol genelde ne çok kısa ne de çok uzun olan orta boy uzunlukta katlı saç kesimlerini tercih etmektedir. Bu modeli farklı şekillerde kullanan Esra Erol’un büyük dalgalı saçlar ve fönlü düz saçlar en sık kullandığı saç modelleridir.

esra erol saç rengi ve modeli 12
esra erol saç rengi ve modeli 13
esra erol saç rengi ve modeli 14
esra erol saç rengi ve modeli 15
esra erol saç rengi ve modeli 16

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et