Tüm Saç Renkleri

Birce Akalay Saç Rengi ve Modelleri

Birce Akalay Saç kesimlerinde bence Türkiye’nin en güzel saç tasarımlarını kullanan kadını. Aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi her saç kesimini ve farklı saç modellerini kullanmakta ve yüz tipi ve ten rengi ile birlikte kendisine çok yakışmaktadır. 1984 Doğumlu güzel oyuncu
Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümün’nden mezun olmuştır.

1.73 boyundaki yeşil gözlü güzel oyuncu 52 kilodur. Dövmeleri, zarif vücudu ve estetik olarak son derece kusursuz bir güzelliğe sahiptir.

Saç Rengi

Doğal saç rengi koyu kestena olan Birce’nin siyah tonlu saç renkleri kendisine gerçekten çok yakışıyor ve koyu saç renklerini özellikle kısa saç kesimleri ile birlikte en güzel kullanan kadınların başında yer alıyor.

birce akalay saç rengi ve modelleri 1

Birce’nin doğal saç rengine yakın oldukça güzel koyu kahverengi kestane saç rengi. Kısa ve kıvırcık saçları ile çok güzel görünüyor. Kısa saç kesimlerinde çok güzel saç modelleri ile birlikte gördüğümüz Birce’ye kıvırcık kısa saçlar bence en az yakışanı.

birce akalay saç rengi ve modelleri 2
birce akalay saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri

Önceden uzun ve ışıltılı saçları ile görmeye alıştığımız Birce 30’lu yaşlara gelmesi ile de sanıyorum olgunluğunun estetiğini kısa saçları ile daha farklı ve özel bir bir yere taşıdı. Retro saç modelleri, pixie saç kesimi çok kısa saçlar pek çok farklı karakteri yansıtması açısından da oldukça çarpıcı.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et