Tüm Saç Renkleri

Yüksel Ak Saç Rengi ve Modelleri

Şenol İpek ile evlendikten ve 2004 yılında boşandıktan sonra magazin gündeminde sıklıkla gündem olan bana göre Türkiye’nin en güzel kadınlarından. Şaşırtıcı bir şekilde latin çekiciliği olan Yüksel Ak 1984 İzmir doğumlu.
2000 yılı Türkiye güzeli seçilen Yüksel Ak Miss World 2000’de 3. seçilmiştir. Tarzı ve güzelliği ile şaşırtıcı bir şekilde Penelope Cruz, Salma Hayek’e benzediğini de söyleyebiliriz.

2005 yılında ise kariyerini bir kenara iterek İzmir’in en zengin ve köklü ailelerinden olan Rimer Ailesinden Osman Rimer ile evlenmiştir. Şimdilerde yine tüm güzelliğini sosyal hayatını instagramdan paylaştığı fotoğraflar ile takip edebiliyoruz.

Saç Rengi

Doğal saç rengi orta kahverengi olan Yüksel Ak’ın ten renginin buğday ten ve cilt alt tonunun notr olduğunu söyleyebiliriz. O nedenle saçlarında hem küllü tonlar hem de karamel gibi sıcak tonlar kullanabilmektedir.

Saç stili ve rengi olarak dünyaca ünlü latin güzeller gibi ( ki hepsi kavruk tenli ) saç dipleri genellikle küllü orta kahve renginde ve saç uçlarına doğru karamel dore saç rengini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bu rengi ve saç stilini elde etmek için ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

yüksel ak'ın muhteşem saçları
Yüksel Ak’ın muhteşem saçları

Öncelikle Yüksel Ak’ın gerçekten çok güzel bir yüz simetriği ve farklı bir çekiciliği olduğunu belirtmek isterim.

yüksel ak ten rengi

Saç Kesimi ve Modelleri

Bir kadının güzelliğini en net gösteren faktörlerin başında saç renkleri, saçların canlılığı, saç tellerinin sağlığı ve saç kesimi gibi faktörler gelmektedir. Yüksel Ak’ın çekiciliğinin en önemli nedenlerinden biri ten rengine uygun bir saç rengi tercihi, sağlıklı canlı saçlara sahip olmasıdır. Uzun saç kesimlerini tercih eden Yüksel Ak omuzlarına kadar dökülen dolgun, hafif dalgalı saç stilini genellikle tercih etmektedir.

yüksel ak
yüksel ak saç rengi
yüksel ak saç rengi ve modelleri 1

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et