implant
Tüm Saç Renkleri

Fatma Tezcan Saç Rengi ve Modelleri

Bkm Tiyatro ile ekranlarda görmeye başladığımız Fatma Tezcan 1998’de İstanbul doğumlu.  İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Fatma Tezcan tiyatroya ilgi duyup aynı zamanda voleybol ile de ilgileniyordu. Şu sıralar çok güzel hareketler’de izlediğimiz Fatma Tezcan ince zarif ve güzel fiziği ile dikkat çekiyor.

Koyu sarı çok güzel bir saç rengi olan Fatma Tezcan’nın bukle bukle dökülen dore sarı saç rengi gerçekten çok güzel. Saçlarının doğal görünümlü bir sarışın gibi göründüğünü söyleyebiliriz. Saç diplerinde hem koyu sarı hem açık sarı, altın sarısı, kumral kahverengi saç renklerinin tamamını görebilmek bu saç ahengine yakından bakmak gerekiyor.

Aslında doğal saç rengi açık kahverengi olan Fatma’nın uzun ve ince bir yüzü var. Çenesi de uzun ve sivri olan yine burnu da bunu uyumlu olan Farmanın kirpiklerinin zayıf olduğunu söyleyebiliriz.

implant

Cilt alt tonu soğuk olan Farma beyaz tenli ve kendisine sıcak tonlarda saç renkleri oldukça yakışıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et