implant
Tüm Saç Renkleri

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından Özge Özpirinçci güzelliğinden ( ki doğal güzelliği de tartışılmaz ) yeteneği, samimi ve doğal hali ile büyük bir hayran kitlesine sahip. İnstagram’da 3 Milyon takipçisi olan güzel oyuncu özellikle Kadın ve Aşk Yeniden adlı tv dizileri ve 2017 yılında gösterime giren Acı Tatlı Ekşi Romantik Türk filmi ile hafızalara kazındı.

1 Nisan 1986 doğumlu 2019 yılı itibarı ile 33 yaşında olan güzel oyuncu doğal güzelliği ile ile her zaman ön planda oldu. Özellikle paylaştığı fotoğraflarda makyajsız bakımsız pek çok fotoğrafını görebilirsiniz.

Saç Rengi

Dizi oyuncusu Özge Özpirinçci’nin doğal saç rengi orta kahverengi. Kaşları oldukça belirgin olan Özge’nin beyaz bir teni var. Farklı saç renklerini kullanmasa da ombre saçlar denemeyi çok seviyor o nedenle saçlarında çoğu zaman krepe balyajlar görüyoruz. Saç uçlarındaki kahve köpüğü rengi de çok hoş görünüyor.

implant

Telefon uygulamasında yaptığı saç rengi değişimleri Siyah ve şu anda kullandığı saç rengine yakın olan dore karamel saç renkleri

2019’da kadın dizisi ile birlikte eskiden sıklıkla kullandığı kahverengi saç renklerini terkeden ve yerine bakır kahverengi saç rengini kullanan Özge bu seçimde bence kesinlikle doğru karar vermiş.

Saç Modelleri

Saç kesimlerinde her zaman uzun saçları tercih eden özge bazen dalgalı bazen yarı toplu ama her zaman uzun saçları kullanmayı tercih etmiş görünüyor.

Harika bir çikolata kahverengi saç rengi. Bu saç rengi ona çok yakışıyor ama o geçmişte nedense hep daha soğuk ve mat kahverengi saç rengini tercih etmiş.

ozge-ozpirincci-1
ozge-ozpirincci-2
ozge-ozpirincci-3
ozge-ozpirincci-4
ozge-ozpirincci-5
ozge-ozpirincci-5

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et