Tüm Saç Renkleri

En İyi Romantik Güney Kore Filmleri

Güney Kore dizileri başta Asya olmak üzere tüm gençlerin ilgi odağı olmuş pek çok yıldız ortaya çıkarmış ve fenomenler yaratmış oldu. Sinemada özellikle genç kızların ilgi ile takip ettiği Film serilerini sizler için derlemek istedik.

Aşkın yeri ve zamanı olmayacağını gösteren, her biri sizde ayrı bir etki bırakacak birbirinden romantik Güney Kore filmleri.

Maundy Thursday (2006)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 1
Moon Yu-jung adlı kız defalarca intihara kalkışmıştır ve annesinden nefret ediyordur. Moon Yu-jung’un teyzesi gönüllü olarak hapishanedeki görüşmelere gitmektedir ve bir gün genç kızı da hapishaneye görüşmeye götürür. İdama mahkum Jung Yun-su ile görüşmeye başlayınca aralarındaki bağ kuvvetlenmektedir.

Architecture 101 (2012)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 2
Seung-min bir mimardır ve üniversite yıllarından beri görmediği ilk aşkı Seo-yeon ile yeniden karşılaşır. Seo-yeon, evini yeniden inşa etmesi için Seung-min ofisine gider ve 15 yılın ardından eski anılar yeniden canlanır.

A Millionaire’s First Love (2006)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 3
Kang Jae-kyung’a dedesinden bir miras kalır ve mirası alabilmek için vasiyetnamedeki maddeyi yerine getirmek zorundadır. Kang Jae-kyung’un mirası alabilmesinin tek yolu, kırsal bir bölgede bulunan Boram Lisesi’nden mezun olmaktır.

More Than Blue (2009)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 4


K isimli genç adamın ölümcül bir hastalığı bulunur ve tek derdi sevdiği kızın kendisi öldükten sonra yalnız kalmamasıdır.

Bitmeyen Sevgi (2003)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 5
Mina annesiyle birlikte yaşar ve ölümcül bir hastalığa sahiptir. Bir gün apartmana taşınan fotoğrafçı Yeong-jae ile Asosyal hayatı değişir.

A Werewolf Boy (2012)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 6


Sun-yi ailesiyle birlikte, ıssız bir yerde bir eve taşınır ve burada konuşmayı bilmeyen vahşi bir insan bulur. Onu eve alıp her şeyi tek tek öğretmeye başlarken ikili arasındaki ilişki kuvvetlenecektir.

Miracle of Giving Fool (2008)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 7
Sung-ryong, geçirdiği bir kaza sonucu zihinsel engelli kalır ama sevdiği kızı yetenekli piyanist Ji-ho’yu unutmamıştır.

Daisy (2006)

en i̇yi romantik güney kore filmleri 8
Genç sokak ressamı Hye-young, kiralık katil Park Yi ve dedektif Jeong Woo’nun arasında geçen trajik bir aşk hikayesi.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et