Tüm Saç Renkleri

Mutlaka İzlemeniz Gereken Fantastik Kore Dizileri

Meraklısı İçin En iyi Fantastik Kore Dizileri

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip, Türkiye’de de oldukça geniş bir kitlesi olan Kore yapımlarının önlenemez yükselişi şiddetlenerek devam ediyor. Dünyada birçok dizinin ve filmin oluşmasına da ilham kaynağı olan Güney Kore dizileri ve filmleri, sergiledikleri etkili oyunculukla Kore uyarlaması dizilere oranla daha fazla talep görüyor. Bu arada Adını Feriha Koydum, Kiraz Mevsimi, Beni Affet ve Güneşi Beklerken gibi yüksek trajlı dizilerin Kore yapımlarından uyarlama olduklarınıda belirtmeden geçmeyelim.

Son yıllarda Kore dizi dünyasında Fantastik diziler oldukça popüler olmaya başladı. Son dönemlerde izlediğimiz The Legend of the Blue Sea, Strong Woman Do Bong Soon, Goblin gibi diziler hem oyunculukları gereği hem de etkileyici senaryoları ile Kore dizi piyasasında en üst sıraları aldı. Sizde tam bir Kore Fanı iseniz dizi önerisi arayanlar için Güney Kore televizyonlarında yayınlanan en iyi fantastik Kore dizileri..

A Korean Odyssey

mutlaka i̇zlemeniz gereken fantastik kore dizileri 1

En yeni Kore dizilerinden olan A Korean Odyssey dizisi Aralık 2017’de gösterilmeye başlandı ve 20 bölüm’den oluşuyor. Dünya dışı bir imparatorlukta yaşayan Son O Gong (Lee Seung Gi), yaptığı hata sonucu özel güçleri elinden alınarak sürgüne dünyaya gönderilir.

You Who Came from the Stars

mutlaka i̇zlemeniz gereken fantastik kore dizileri 2

400 yıl önce farklı bir gezegende dünyaya gelen Do Min-Joon (Kim Soo-Hyun) Joseon Hanedanlığı döneminde dünyaya gelen bir uzaylıdır ve özel güçlere sahiptir. Do Min Joon dünyadan ayrılmasına kısa bir zaman kala oyuncu olan Chun Song-Yi’ye (Jun Ji-Hyun) aşık olacaktır.

Goblin

mutlaka i̇zlemeniz gereken fantastik kore dizileri 3

Kim Shin (Gong Yoo) sevdiği birçok insanın ölümünü gördüğü için ölümsüz hayatına son vermek istemektedir. Bunu yapmak için de bir insan geline ihtiyacı vardır. Bir gün hafızasını kaybedip, yolunu kaybetmiş bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve harika bir ikili olurlar.

The Master’s Sun

mutlaka i̇zlemeniz gereken fantastik kore dizileri 4

Kesinlikle izlenmesi gereken fantastik korku türünde bir Kore dizisi olan The Master’s Sun’un konusu; Tae Gong Shil bir kaza sonucu hayaletleri görmeye başlar ve hayatını kabusa çeviren hayaletler, para aşığı Joo Joong-Won’a dokunduğu anda ortadan kaybolmaktadır.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et