Tüm Saç Renkleri

En Güzel 20 Polonyalı Kadın Fotoğrafı / Instagram

Polonya orta avrupa’da bulunan ülke’nin 2019 verilerine göre yaklaşık nufüsü 45 milyondur.Slav ırkına mensup olan Polonyalılar son derece zarif ve güzel bir yüze sahip oldukları gibi, Avrupanın en güzel vücuda sahip kadınları da yine bu ülkeden çıkmaktadır. Obez yada kilolu kadınların azlığı yeme alışkanlıklarının doğru bir şekilde olmasından kaynaklanır.

Genellilkle sarışın ve mavi gözlü olan Polonyalı kadınların ortalama boy uzunluğu 1.72’dier. Saç renkleri genellikle koyu sarı olup, ela ve kahverengi gözlü kadınlarda oldukça fazladır. Bu kadar güzel kadınların tüm ülkede fazla olmasına rağmen dünya güzellik yarışmasında 1. seçilen bir Polonyalı güzel henüz çıkmamıştır.

Bonus olarak Polonyalı güzel kadınların yer aldığı dünya kupasından kareleri’de burada sizlere paylaşıyoruz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et