Tüm Saç Renkleri

Dubai’nin güzellikleri ve modern hayat tarzı 

Dünyanın gelmiş geçmiş en gelişmiş ve en modern ülkelerden Dubai, turizm açısından oldukça zengin olan bu ülke her yerden turistleri ülkeye çekmektedir. Birleşik Arap Emirliklerinden birini oluşturur. Aralık ayına kadar deniz açısından tatil yapmaya gidebilirsiniz. Ama Asya Ucuz Bilet ve özellikle de Avrupa Ucuz Bilet bularak uygun fiyatlara seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Canlı ve renkli plajları ile hem eğlenip hem dinleneceğiniz lokasyonlara sahiptir. Modanın da kalbi olan bu ülkeye özellikle alışveriş yapmaya gidenler daha fazladır. Genel anlamda şunu söyleyebilirim ki tatil için gidilebilecek yerlerin en başında yer almaktadır. Dubai’nin hemen hemen her karesinde lüks konaklama merkezleri bulunmaktadır.

Dubai yüksek gökdelenleriyle ünlü bir yerdir. Ve Ucuz uçak biletleri ile

Dubai’ de Görülmeye Değer Yerler ve Yapılması Gerekenler

dubai'nin güzellikleri ve modern hayat tarzı  1

Burj Al Arab:

Burj Al Arab, Dubai’ nin en gösterişli otellerinden biridir. Yelken şekline benzediği için Yelken Otel de deniliyor. Otel kaplama olarak yapılmış modern ve şık olduğu için en çok tercih edilen otellerdendir. Çevresini sarmış ada üzerine yapılmıştır.

Otelin dışarıdan görünüşü bile tüylerinizi ürpertecektir.

dubai'nin güzellikleri ve modern hayat tarzı  2

The Dubai Mall:

The Dubai Mall dünyanın en geniş çaplı alışveriş merkezlerinden biridir. Yaklaşık 700 adet mağaza ve lüks restaurantlar bulunmaktadır. Bu mağazalarda çok sayıda ünlü markaları bulabilirsiniz.

 

Dubai Müzesi:

Dubai müzesi 1787 yılında inşa edilen bu bölgenin en eski yerlerinden biridir. Geçmiş dönemlerde ev olarak kullanılmış bu yapı daha sonra müze haline getirilerek ziyaretçilerine açılmıştır.

dubai'nin güzellikleri ve modern hayat tarzı  3

Palm Jumeirah:

Palm Jumeirah adaların üzerine kurulmuş modern ve mükemmel yapıları ile ünlü tatil bölgesidir. Denizi doldurarak oluşturulmuş ve çevresinde 7 adaya hizmet veren 500’e yakın otellerle doludur.

dubai'nin güzellikleri ve modern hayat tarzı  4

JBR Walk & Dubai Marina:

Palmiye adasının hemen yanında olan bu bölge yüksek gökdelenlerin olduğu çevresi sularla kaplı muhteşem bir yerdir. Dünyanın en uzun gökdeleni olarak tarihe geçmiş burgulu gökdeleni burada görebilirsiniz.

dubai'nin güzellikleri ve modern hayat tarzı  5

Mall of Emirates:

Mall of Emirates Dubai’ nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak, en çok gidilen yerlerden biridir. Mimarisi ve modernliği ile göz alıcı özellikteki bu yere gitmek neredeyse şart olacaktır. Dubai halkı ve turistlerin en gözde mekanlardan birisidir.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et