Tüm Saç Renkleri

En Çekici Instagram Kadın Kombinleri

Instagram kuşkusuz tüm dünyada en çok kullanılan fotoğraf paylaşım sitesi ve aynı zamanda bir sosyal ağ. Burada yer alan Style ve Moda etiketlerinde en çok beğeni alan en çekici kadın fotoğraflarını ve kombinlerini sizler için derledim.

Çekicilik derken kadınlar ve erkekler üzerinde farklı algılar oluşuyor ancak biz kadınlar için çekicilik doğru tarza sahip olmak ve özellikle kadınlar tarafından beğenilip çekici olarak kabul etmektedir. Bunu yaparken bayağı bir çıplaklıktan söz edilemez. Hatta bir kadın için sergilediği tarzı ne kadar çıplaklıktan uzaksa o kadar daha güzel , gizemli ve çekici görünür. Çok ufak bir dekolte, iç gıcıklayan bir detay çoğu zaman yeterlidir.

Çekici Bir Kombin Yaratmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle .çekici olmak adına rüküş ve bayağılıktan uzak durmak çok önemli. Kıyafetlerin sadelikten uzak olması ve bunu vücuda uygun halde sunmak yine önemli bir kural. Ufak dekolteler eğer doğru uygulanırsa en büyük etkiyi yaratır. Bu açıklık ise boyun, omuz, ayaklar yada bacaklar olabilir. Göğüs dekoltesinde ise seçimi çok dikkatli yapmak ve kombini buna göre uyarlamak çok önemlidir.

İnce bir fiziğe sahip, naif bir vücut üzerinde duran omuz dekolteli uzun ve sade bir elbise bile çoğu zaman çekici olmanız için yeterlidir.

Makyaj ve Işık Seçimi

Doğru bir fotoğraf elde ederken makyaj ve ışık seçiminin de son derece önemli olduğunu hatırlatalım. Doğru bir makyaj fazla sırıtmayan, dikkat çekmeyen ama kusurlarınızı örterken doğru kontrastlar yakalayan makyajdır. Işık seçimi ise fotoğraflarınızın kusursuz çıkması için ve sizi doğru ve güzel göstermesi için olmazsa olmazlardan.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et