Tüm Saç Renkleri

Ebru Gündeş Saç Rengi ve Modelleri

Geçmişten günümüze 2019 yılında Ebru Gündeş saç rengi.Evde Nasıl elde edilir? Ve Formülü saç boyası ile ve geçmiş yıllarda kullandığı saç renkleri ve Kuaförlerinin bir birinden güzel saç modellerini bu konuda derledim.

1974 Gaziantep doğumlu Ebru Gündeş ilk Albübünü 1993 yılında henüz 19 yaşında çıkardı ve o zamanlar sahne almaya ve televizyonlarda görülmeye başladı. Bir zamanlar tekstil işçisi olarak çalışan Ebru’nun 25 senede geçirdiği fiziksel değişim gerçekten inanılmaz. İlk yıllarında önündeki çıkık dişleri aşırı ince ve kalkık kaşları iri ve patlak gözleri ile çok da güzel görünmeyen Ebru 44 yaşında geldiği 2019 yaşında yaptırdığı dişleri, kaş ve kirpik operasyonu yine burun estetiği ile son görünümünü aldı.

Son güncelleme: 06.04.2019

ebru gündeşin 16 yaşındaki eski hali

Saç Rengi

Ebru Gündeş’in doğal saç rengi açık kahverengidir. İlk zamanlarda kendisi çok da hoş olmayan karamel bakır ışıltılar ve kısa saç kesimleri kullanmaktaydı. 2019 senesinde ise onu gerçekten güzel gösteren kahverengi altın ışıltılı saç rengine sahip.

ebru gündeş 2019 saç rengi

Işıkta parlayan açık kahvarengi çikolota saç rengi ile ten renginin çok uyumlu olduğu yaptığı makyın tonu ile bire bir uygun olduğu için çok güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

ebru gündeş saç rengi ve modelleri 1
ebru gündeş saç rengi ve modelleri 2

Saç Modelleri

Türk ünlülerinde gördüğün en güzel örgü topuzlu saç rengi. Şu anda bu diyebilirim. Farklı saç stillerini deneyen Ebrunun bu konuda çok başarılı bir stil danışmanı olduğunu söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

ebru gündeş saç rengi ve modelleri 3
ebru gündeş saç rengi ve modelleri 4

3.0 koyu kahverengi saç boyası ile elde bileceğiniz saç uçlarında Brushliht denilen sadece ombre tarağı ile ışıklandırma yapılmış saç rengi ile çok zarif görünüyor.

ebru gündeş saç rengi ve modelleri 5
ebru gündeş saç rengi ve modelleri 6
ebru gündeş saç rengi ve modelleri 7
ebru gündeş saç rengi ve modelleri 8

Ebru Gündeş’in 10 sene Önceki Fotoğrafları

ebru-gundes2
ebru-gundes-17
rtyr
yrtytyt
ebru_gundes4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et