Tüm Saç Renkleri

Burcu Biricik Saç Rengi ve Modelleri

Burcu Biricik doğal sarışınlardan, sürekli kullandığı saç boyası numarasını ise aşağıda verdik. Doğal saç rengi de koyu sarı olan Burcu eminim ki bebekliğinde de altın sarısı saçları ile hatırlanıyordu. Burcu beyaz tenli, çok güzel deniz yeşili gözleri var ve kaşları da tıpkı saç diplerinde olduğu gibi koyu sarı: Aşağıda Burcu Biriciğin diplerinde doğal olarak çıkan koyu saçları ve saç uçlarında boyadığı saç renklerini ve kullanıdığı diğer saç kesimlerini aktaracağız.

burcu biricik saç rengi ve modelleri 1

2019 Saç Rengi

Saç Numarası: Loreal % 40 koyu sarı 8 + % 60 Sarı Küllü 9,1 + 9 vol oksidan ile kumral , koyu saçlara sahipseniz saçlarınızı açarak, yine sarı tonlarındaysanız da boyaya karıştırdığınız oksidan ile bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

burcu biricik saç rengi ve modelleri 2

Loreal saç kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

burcu biricik saç rengi ve modelleri 3
burcu biricik saç rengi ve modelleri 4

2019’da küt saç kesimleri ile daha kısa görmekteyiz saçlarını. ki bu saç stili artık 35 yaşlarına gelmiş olan Burcu’nun yaşı ile birlikte saç kesimlerinde de farklılıklar getirmesine neden olmuş gibi görünüyor.

burcu biricik saç rengi ve modelleri 5
burcu biricik saç rengi ve modelleri 6
burcu biricik saç rengi ve modelleri 7

Ombre havası yaratan bu saç rengi aslında koyu sarı saç renginin alttan doğal olarak çıkması ve Burcu’nun en az 2 aydır saçlarını boyamamasından kaynaklanıyor aslında.

burcu biricik saç rengi ve modelleri 8

Çok sık olma’da Burcu saçlarını ara sıra açık karamel saç renklerine de boyamakta.

burcu-biricik2
burcu-biricik3

1989 Antalya doğumlu ( 26 yaşında ) Burcu biricik Artiz Mektebi yarışmasında birinci olduktan sonra dizilerde boy göstermeye başlayan yetenekli ve güzel bir oyuncu. Masmavi parlayan gözleri, açık beyaz teni, yüz hatlarının simetrisi onu ideal bir güzel yapıyor.

burcu-biricik4

Burcu Biricik’in kendi saç rengi açık kumral. Kalşarı da açık göz ve ten rengi’de uyumlu olunca ona doğal olarak sarı saç rengi oldukça yakışıyor. Kendisi genellikle 7.1 bazen daha açık olan 8.1  ve bazende dore sarı altın sarısı karışımı bir balyaj kullanıyor.  Küllü sarı tonlarını tercih ediyor.

Saç Modelleri ev Kesimi

Genellikle orta uzunlukta omuzlarına kadar dökülen saç uzunluğunu tercih eden Burcu zaman zaman küt ve orta kısalıkta saç kesimleri ile de karşımıza çıkıyor.

burcu-biricik-sac1
burcu-biricik-sac3
burcu-biricik-sac4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et